МРСОМУДИ ИЛИТИ КИЛОСЕРИ

Када пишем,пишем оно што се мени допада и у шта ја верујем...
Када демистификујем,то је моје виђење и могу о томе да изнесем своје виђење у мојим белешкамна...али...
Увек се нађе неки мрсомуд илити килосер који нема два грама мозга па почне да те критикује,да си у преласти,да си секташ,зашто мислиш да си увек у праву,докажи ми то и то,казнићете Бог,хулиш на цркву...
Лепо сам написао ако вам се не допада то што ја пишем драги моји мрсомуди илити килосери напишите вашу белешку,не тупите на мојој,јер вам је то узалудан посао.
Заборављају прво и основно правило - не суди!
Можете да изнесете своје мишљење,али немојта да судите!
Не упирите прстом,савијте га!
Живели!
 
>>>
Заборављају прво и основно правило - не суди!
>>>
ako kažem da mi se ovo dopada, da li sam sudio?

>>>
Увек се нађе неки мрсомуд илити килосер који нема два грама мозга па почне да те критикује
<<<
Kako ono beše? Ne sudi, a jel to pravilo važi za sve nas?
 
нешо,лепо сам рекао да ме не интересује туђе мишљење,могу да саслушам и на томе се задржава...ако пажљивије читаш,биће ти јасно шта носи моје писање...:)
нити судим нити вређам... и још нешто не припадам ни једној религији,јер знам да су све лажне...
оно што напишем,пишем за људе који желе да се упознају са истином,да се ослободе свих догми,а не за оне који желе да остану "слепи"...
није ми намера да се надмудрујем и препуцавам,јер у таквим доказивањима се губи енергија,читај ако те интересује,ако те не интересује заобиђи моја писања...то је поштено...
ја не читам оно што сматрам да је глупо...уради и ти тако и биће све у реду...:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top