Poseban Osecaj... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Stajac Na Kisi

Poseban Osecaj...

Oceni ovaj blog
Juce popodne odoh u svoj novi stan...

Legoh na sveze opran, nov, mirisljav dusek u cosku moje dnevne sobe... pored dve neugledne kutije i velikog novog kofera sa mojim stvarima ...

Uz dah vetra kroz oba otvorena prozora gledah u sveze okrecen plafon iznad sebe...

I tada je pao osmeh...

Prosla me je "pozitivna jeza" kroz celo telo. Osecao sam se kao malo dete... Srecan, treperim ...

... i pomislio kako je lepo biti u necem svom, uz svu njegovu i svoju slobodu i radoznalost sta sutra donosi...

... reci mi fale a dusa buja ...

... i drzi me i danasnji dan ...

Pošalji "Poseban Osecaj..." na Facebook Pošalji "Poseban Osecaj..." na Google Pošalji "Poseban Osecaj..." na My Yahoo! Pošalji "Poseban Osecaj..." na Live Pošalji "Poseban Osecaj..." na MySpace Pošalji "Poseban Osecaj..." na Twitter Pošalji "Poseban Osecaj..." na Digg Pošalji "Poseban Osecaj..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sunasceJeca (avatar)
    Neka je sa srecom,u novom stanu,prijatelju moj.Da bude bericetan i neka te u njemu uvek prati harmonija, osmesi i ljubav!
  2. Valeria (avatar)
    Sa srećom
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Svaka čast na ovako jednostavno iskazanoj sreći......neka ti uvek bude tu, uz skute....
  4. Stajac Na Kisi (avatar)
    Xvalaaa!

Ljubim vas sve ovako odjedared!

5. Jennifer Jennin (avatar)
    super...
    razumijem taj osjećaj
    ja sam noću ustajala i u polutami posmatrala zidove NAŠEG novog stana...zahvaljujući u sebi na takvoj sreći, ushićenju...(jes da vraćamo kredit, al bar znamo za šta)
  6. Stajac Na Kisi (avatar)
    Za srecu, radost, stanove i kredite!
  7. Maha-maja (avatar)
    dan danas pamtim taj osecaj ''novog''
    NEK JE SA SRECOM NOVI DOM