srce uragana - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Valijant

srce uragana

Oceni ovaj blog
... moje drvo masline je praktično rođeno sa crnim oblakom iznad sebe, od samog početka jedva da je na kratko osetilo toplotu jutarnjeg sunca, i sada dok se dan približava zenitu, i dalje isti oblak se nadvija iznad... ali da je samo jedan oblak bilo bi dobro. U međuvremenu su došle i druge dve oluje, provalile su kroz istočnu i južnu kapiju. Neizmerno se kajem, nisam dao svoj maksimum, nisam se do kraja protrudio da odem na istok i zapad, i pomognem kapijama da se održe, da izdrže, da ne klonu... možda je to bilo neizbežno, možda je u kamenu bilo zapisano da te oluje moraju doći, i tu nisam mogao ništa da uradim, ali ono što mene jede je što se nisam napregao do ivice snage, do poslednjeg daha, da dam svoj maksimum... magla kajanja mi opseda srce svakog dana kada se zvuci sveta koji žuri stišaju i kad misli ostanu same da sede pod granama masline...
Oči su mi uprte sada u sever i zapad, u poslednja uporišta, ali osećam se bespomoćno. Svaki dan mi baci po jedan pogled, jedan delić realnog sveta koji me uzdrma do srži i probudi paniku u meni. Svo to silno vreme koje je iscurelo, a po zvuku naslućujem da nema još puno znaca peska. Kako da pomognem uporištima? Kako da ojačam koren? Kako da dozovem sunce? Kako da savladam nevidljivu oluju koja mi kruni snagu i krade dane...

Pošalji "srce uragana" na Facebook Pošalji "srce uragana" na Google Pošalji "srce uragana" na My Yahoo! Pošalji "srce uragana" na Live Pošalji "srce uragana" na MySpace Pošalji "srce uragana" na Twitter Pošalji "srce uragana" na Digg Pošalji "srce uragana" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. vuk tnt (avatar)
    UPOTREBI PROTIVGRADNE RAKETE
  2. Almsivi (avatar)
    Ako se radi o fizickoj maslini i oblacima, onda napravi CloudBuster,
    treba ti samo 6 kvarcnih kristala, cevi od bakra po 2 m duzine,
    vosak i metalnu piljavinu.

A ako je na mentalnoj ravni, uzmi silu i volju, i procisti misli,
    svece ti biti moguce. Maslina.. :rolleyes: cudno drvo?