nagomilavanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Valijant

nagomilavanje

Oceni ovaj blog
dva dela... dve suprotnosti... dva cilja koja cepaju na dva mikrokosmos... Zelja da po svaku cenu budem sa tobom, do kraja, do poslednjeg daha, zelja koja trenutno preovladava, ali me i gusi, hrani ljubomoru, i truje mi snove. I zelja da budem slobodan, da prekinem sve i samo se okrenem i odem, pa makar se ugusio od suza... Svaki novi dan, novo sunce, nova netrpeljivost izmedju dva dela, nagomilana snaga sabijena izmedju dve stene koje je krune. Munje koje sevaju u nagomilanom prostoru izmedju. Svaka munja prolazi pravo kroz srce, i ostavlja sprzenu rupu kroz koju duva hladan veter. Oluja u medjuprostoru ciji naleti krune prostor i vreme, i ostavljaju oziljke na snovima. Nada u sjaj sunca, koja se krije ispod sitnog izdrobljenog kamenja...
A probao sam da kao i ti, uzivam u drugim, ali uzalud... Svaki dodir koji ne pripada tebi je prazan, dalek, hladan, ravodusan. Samo tvoj dodir osecam u stomaku, samo mi on dotice srce... Samo tvoj miris mirisem stomakom... Samo me tvoj poljubac ljubi...

Pošalji "nagomilavanje" na Facebook Pošalji "nagomilavanje" na Google Pošalji "nagomilavanje" na My Yahoo! Pošalji "nagomilavanje" na Live Pošalji "nagomilavanje" na MySpace Pošalji "nagomilavanje" na Twitter Pošalji "nagomilavanje" na Digg Pošalji "nagomilavanje" na del.icio.us

Ažurirano 12.03.2008. u 13:44, autor: Valijant

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    Nije da svaku pesmicu dozivim u punom potencijalu.
    Ova isto nije losa. Zivela ljubav, i romantika. 8-)