ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Библијско стварање света

ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?

Oceni ovaj blog
Ако једну даску дужине 5м,ширине 30цм и дебљине 20цм,поставите на две столице,да ли би сте прешли преко ње?
Већина би одговорила са – да!
И то је у реду.
Али да изместимо ситуацију ида ту исту даску ставимо у неком кањону на висини од 2000м…да ли би сте сада прешли преко те даске?
Шта би требало да се налази са друге стране да би сте се одлучили да пређете преко даске?

Већина ће да одустане…

Један добар део би за огромну суму новца ризиковао и пробао би прђе даске.

Само занемарљиво мали део би прешао због личне спознаје и такви су они који верују у Бога,верују у духовност.

Такви имају циљ!

Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na Facebook Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na Google Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na My Yahoo! Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na Live Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na MySpace Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na Twitter Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na Digg Pošalji "ШТА ВАС ВОДИ НА ДРУГУ СТРАНУ?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. WinteRborN (avatar)
    Bas sam skoro pricao sa prijateljicom o tom fenomenu. Ipak, ne vidim zasto bi to imalo veze sa bilo kakvim bogom???
  2. gost 218575 (avatar)
    Kada je u pitanju kanjon,ne bih presla iz prostog razloga sto nism sigurna da cu preziveti,a zelim i volim ovaj zivot. Zelim osetiti sunce, kisu, vetar,uzivati u svim blagodetima zivota.Bog mi je dao zivot ne zelim ga zalud bacati. Imam cilj a to je bas sam zivot i sve ono sto zivot nosi.sa sobom.Zelim se boriti da mi bude sto bolji sadrzajniji i lepsi, zelim biti srecna zdrava i bolja osoba i ja i moja deca i svi moji bliznji, moji prijatelji.Za to se moliom svaki dan.Zato ne zelim preci kanjon.
  3. NeshaDeBeli (avatar)
    @winterborn - Imaš poentu. Nema veze ni sa Bogom ni verom.
    @snezo - I tvoja priča stoji. Ko se čuva i Bog ga čuva.
  4. hakim bej (avatar)
    moli se bogu ali veslaj ka obali.
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Na "drugu stranu" može se ići iz dva razloga:
    -ako nema šta da se na prvoj strani izgubi.
    -ako nas na drugoj strani čeka ono što predstavlja smisao sopstvenog življenja.

Dakle,kada su stvari jasne,izbor nije ni težak..
    Sve je stvar lične percepcije,motivacije,očekivanja i vere u sebe.
    Čak i košmarni prelazak preko kanjona u takvim trenucima ne izgleda kao "nemoguća misija"..

I da..mislim da bih mogla da predjem taj kanjon!
  6. drbob (avatar)
    Бог нам нам је дао живот да би смо подигли ниво свести,а не да се везујемо за ствари.Тело је ствар,одело душе.
    Дизањем нивоа свести спојићемо се са извором - Богом...