''Obecanje dato jednom andjelu'' - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

fudo_00

''Obecanje dato jednom andjelu''

Oceni ovaj blog
Hmm,obecao sam jednoj osobi nešto i ovo mi je savršena prilika da to zvanično potvrdim.Samo se nadam da će se ta osoba sama pronaći u čitavoj ovoj priči.
“Draga moja,obećavam ti da nas niko i ništa,nikad neće rastaviti.Ako te život ponese,ako odletiš negdje daleko od mene,znaj da ćeš uvijek živjeti duboko u mom srcu,da ćeš uvijek biti tu,sa mnom.Ako nekad budeš nesretna,ako budeš željela pričati s nekim,a ne htjedneš otkrivati svoje tajne, PRONAĐI ME.Znaš da smo se oduvijek savršeno razumjeli.Pitaj čarobni mjesec gdje sam se skrio,pitaj cvijeće i drveće,pitaj pticu na grani.Svi će znati gdje sam ja,jer sam sa njima provodio vrijeme kao i s tobom.Svi mi živimo za slobodu..a moj san je da zauvijek ostanem kao ona ptičica na grani ili pak da slobodno letim s ostalim pticama u jatu,u nepresušnom moru ljubavi.Nekad sam sanjao da ću vječno voljeti i biti voljen.Ti znaš to.Sada...ne vjerujem u istinsku ljubav ali vjerujem da ćeš me uvijek voljeti i da ću ti za nekoliko godina značiti nešto,kao što vjerujem da ti i sad značim“
Eto,to je moje obećanje,da se ne zaboravi,da ostane vječno,da traje...i traje...za jednu veoma dragu i lijepu osobu:)

Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na Facebook Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na Google Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na My Yahoo! Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na Live Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na MySpace Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na Twitter Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na Digg Pošalji "''Obecanje dato jednom andjelu''" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sentinel wolf (avatar)
    Draga moja,obećavam ti da nas niko i ništa,nikad neće rastaviti
    Не бих да будем партибрејкер, али знаш да постоји нешто што се зове смрт, јел тако?
  2. likvidator(raul) (avatar)
    Не бих да будем партибрејкер, али знаш да постоји нешто што се зове смрт, јел тако?
    ako ih smrt ne prekine, to je onda opasna perverzija. pre bi se tako nesto ocekivalo od samante
  3. likvidator(raul) (avatar)
    ovo malopre je bio komentar komentara.

komentar bloga> blog je divan. sve najbolje!
  4. reprodukt (avatar)
    jao pa zar postoje jos uvek takve ljubavi?Kako je ovo lepo napisano,svaka cast fudo_00 drzim ti fige da ti se ostvari zelja.
  5. Almsivi (avatar)
    Ooo, sto volim kada je neko tako romantican.

Divne su ti reci. Kopiram ih u svoju kolekciju...

@Snaga Volje, ne mora covek umreti, nabavio sam neku knjigu gde
    pise kako covek moze u ovom telu da bude BESMRTAN.

Hail ♫
  6. Sentinel wolf (avatar)
    Можда, као Саи Баба, или неко сличан...
  7. Almsivi (avatar)
    Dali je Sai Baba isto sto i Babadji?

Ma pre 2 godine sam verovao da cu biti besmrtan, al sam prestao,
    a sada mi se to opet vraca, hocu besmrtnost. A kada pozelim da
    napustim ovaj zivot, lako cu to uciniti.

Hail ♫
  8. Sentinel wolf (avatar)
    Ах, стари добри его...
  9. fudo_00 (avatar)
    znate kako je kada imate ljubav pored sebe sve sto trebate je svoja osjecanja staviti na papir i dobijete nesto krasno,nesto za sta ste mislili da niste u stanju napisati.ljubav je izvor koji ne moze presusiti
  10. Sentinel wolf (avatar)
    Моја осећања су нестављива
  11. alfica- (avatar)
    poruka je divna kao sto i sam znas i sto te briga za smrt (kako neki isticu) tada ionako nista neces znati:) zato uzivaj dok si svistan toga.Pozz i sve najbolje u ostavarenju onoga sto te cini sritnim i tako poeticnim!
  12. Almsivi (avatar)
    Ove reci svistan i sritan, me fino podsecaju na bakicu Magdalinu.

Izvinte, ali mi je zanimljivo, Magdalina je divno ime. , jako lepo.
  13. anyy (avatar)
    predobro...