Otkrila sam smisao života. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kraj Sveta

Otkrila sam smisao života.

Oceni ovaj blog
I tako, posle misli o beskrajnim lutanjima, paćeničkih tripova i izgubljenih godina otkrih smisao života u samo nekoliko navrata, prateći ih šta i kako rade.

Svet se okreće oko peechke, kao što se Zemlja okreće oko Sunca, i to je prirodno kao što je prirodna ova čibulja na mom čelu.
Ipak su bili u pravu.

E sad, tu se javlja problem. Ako idem protiv prirode - nisam srećna... ako joj klizim niz dlaku, mrzim sebe.

Slušaj, koji qr ovo čitaš. Ionako je kristalno jasno šta ti je u glavi.

Ako si, kojim slučajem, žensko..... jebi ga

Šalim se. Da sam muško upucala bih se posle puberteta.

Pozdrav, drugari

Pošalji "Otkrila sam smisao života." na Facebook Pošalji "Otkrila sam smisao života." na Google Pošalji "Otkrila sam smisao života." na My Yahoo! Pošalji "Otkrila sam smisao života." na Live Pošalji "Otkrila sam smisao života." na MySpace Pošalji "Otkrila sam smisao života." na Twitter Pošalji "Otkrila sam smisao života." na Digg Pošalji "Otkrila sam smisao života." na del.icio.us

Kategorije
NEŠTO drugo...

Komentari

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
  1. Derer (avatar)
    I ja sam mislio al avaj,nije.
    Smisao zivota nije u pichki,nego u idealu iza nje koji je....pa besmislen.
    Smisao zivota je vic koji chitash od rodjenja i chim ga skapirash crknesh od smeha.
  2. Lexa (avatar)
    Pa yel se smeješ?
  3. Derer (avatar)
    Nisam ga josh skapirao u svoj njegovoj komplexnosti do kraja.
  4. Lexa (avatar)
    Meni se nešto javlja da je ipak pichka. Al' daj bože da grešim.
  5. Derer (avatar)
    Ma to samo ponekad kod mushlaraca ako im nagon pomuti mozak.
    Vishe bi moglo da se podvede pod privremenu neurachinljivost nego smisao.
    Vama je lakshe,vi na sve to gledate nekako funkcionalnije,s vrha brda.
    Milioni godina evolucije nas mushkarce yebu,u tome je problem.
    Potrebno je uzditji se snagom intelekta do prave istine!
  6. Banshee (avatar)
    aj pa ja vise volim da ne budem srecna nego da mrzim sebe,to mi je tek hc koji ne mogu da podnesem
  7. likvidator(raul) (avatar)
    ništa ne kapiram... možda bi bilo svrsishodnije da nam ispričaš šta se to desilo noćas što te je inspirisalo na ova razmišljanja?
  8. Sentinel wolf (avatar)
  9. slavisa-te-nej (avatar)
    nema smisla
  10. dragonfromdarkness (avatar)
    Videh Lexi na jednoj temi da reklamiras svoj najnoviji blog ( ) pa reko ajd' da dam doprinos.....

Dakle, ti mislis da je muskarcev smisao zivota peechka ali to je pogresno!
    Krajnji cilj muskarca je peechka a smisao je sve ono sto prodjes dok ne stignes do cilja ( kad ti daa peechke ).
  11. DJM (avatar)
    Dozvolite da budem malo vulgaran...
    Smisao sveta je u parama, picqa je samo usluzni prostor...

P.S. To nije moja misao, vec misao anitckih filozofa... Doduse, oni nisu bili ovoliko vulgarni...
  12. Highlander4000 (avatar)
    Nezrelo... Intelektualni sunovrat... Blog napisala iznervirana devojcica od 11 godina. Kao da zelis da se svadjas. Ako neko zeli da se svadja sa tobom ima neki cilj... a sta ces ti svadjom postici. U zdravom telu zdrav duh... tj. moras naci psihicki mir da bi mogla normalno da zivis... da ne budes senka svih senki... doveka... Popi jedan cajic... i pogledaj napolju kako je lep dan, sunce sija...
  13. Danijel Alivoj (avatar)
    Na dobrom si putu, ali tvoja ideja trazi razradu. Mislim da si ovo napisala u trenutku bedaka. Kivna si na muski rod. Nije to sustina. procitaj moja oba bloga. I ja tragam za odgovorom.
  14. Danijel Alivoj (avatar)
    Kad smo kod peecke, moje iskustvo mi govori da se zene vrte oko qrca.
  15. Glupachica (avatar)
    nemam komentar na ovaj blog,ostavila me je ravnodosnom ova ispisana glupost tako da ne mogu da je kritikujem,ali se cudim vama koji toiko paznje posvetiste ovoj nezreloj baljezgariji.
  16. dragonfromdarkness (avatar)
    Opa.............."iznervirana devojcica od 11 godina" izazva podosta paznje ovim svojim "nezrelim baljezgarijama"
  17. Tuzni_patak (avatar)
    Ma lexa je carica, samo dugo tvrdi pazar....kao da neko hoće da je iskoristi.....ili zloupotrebi....

Hajde lexo sad možeš i ekspresom da putuješ pa su ti neki bar malo bliži.....
  18. Tuzni_patak (avatar)
    Puklo dvaput, ali nedam , nek obriše ko može
  19. Lexa (avatar)
    Pa nema dvaput, ili sam obrisala u snu. Kakvim ekspresom? Da li ti to znaš nešto što ja ne znam? Kakvim, kakvim? Kakvim? Aaaaaaaaaaaaaaaa
  20. Almsivi (avatar)
    Tuzni patak cudno mi je sto te ovde ima :rolleyes: ,
    a ovaj Lexin text u Blogu je sadisticki, samo sam zavirio posto
    ga vidim vec vise puta na listi.

Nesto me asociras Patak na ILLUMINATA, po otvorenom umu, hm,
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja