10 načina da odvučete ženu u krevet

Svaka žena ima neki tajni ’okidač’ koji je istog trenutka čini raspoloženom za seks.

Deset žena je otkrilo šta je to što uvek i bez greške ’upali’ i zbog čega je svaka od njih spremna da odmah ode sa vama u krevet.

1. Izgovorite prave reči
’Reci mi da sam lepa. Reci mi da sam seksi. Reci mi da sam neverovatna. I onda postajem laka’ – Kimberli

2. Ugrizite je
’Dosta mi je fetiša sa puštanjem krvi. Jednostavno me zgrabi za kosu i ugrizi me za vrat’ – Džen

3. Obratite pažnju na usne
’Mora dobro da se ljubi i to je jednostavno tako. Prilično sam probirljiva oko toga kome ću dozvoliti da mi gurne jezik u grlo, a kada dođe do toga, postoje samo dve stvari preko kojih ne mogu da pređem – tip koji mi balavi po faci ili ima zadah’ – Li

4. Pozabavite se kuhinjom
’Spremi mi lepu večeru. Mislim na ono – dobra muzika u pozadini, lepo posuđe, flaša ili dve vina, možda malo cveća na stolu, (naravno, stan mora da bude čist) nešto čokoladno za dezert i tvoja sam’ – Amber

5. Koristite ruke
’Počni sa masažom stopala, a onda pređi na masiranje leđa. Ljubi me po unutrašnjosti butina, po vratu i grudima i potpuno ću se ’istopiti’ u tvojim rukama’ – Keri

6. Preuzmite kontrolu
’Planiranje izlaska od početka do kraja me momentalno dovodi u ’raspoloženje’. Ako znam da si se pobrinuo da se lepo provedemo izvan spavaće sobe, jedva čekam provod baš tamo kad završimo sa svim ostalim. Ali, u spavaćoj sobi ću ja preuzeti stvar u svoje ruke’ – Megi

7. Flertujte
’Kada ste u vezi duže vreme, onaj osećaj želje i iščekivanja nestaje. Ako tip sa kojim sam neko vreme uspe da zapali one početne iskre, šaljući mi sugestivne poruke ili me tajno dodiruje kada smo u javnosti, kada dođemo kući skočiću na njega i pocepaću mu garderobu kao da smo na trećem dejtu’ – Emili

8. Budite strpljivi
’Samo nemojte biti napadni, nema ništa odbojnije od tipa koji nešto očekuje i onda počne da smara i gnjavi ako se ništa ne dešava. Budite kul i strpljivi i bićete seksi, a onda će se ’to’ i desiti’ – Katrina

9. Imajte takmičarski duh
’Možda je to detinjasto, ali ja volim izazov i to bukvalno. Izazovi me da te pobedim u bilijaru, odvedi me na kuglanje i budi zapanjen mojim veštinama. Reci mi da ćeš mi dati šta god želim, a ako ti pobediš i ja ću tebi dati šta želiš’ – Megan

10. Idite ’južno’
’Ah, oralni seks, očigledno. Ja moram da uzvratim tipu na isti način ako se prvi spustio dole. To je činjenica’ – Eni



Ajmo devojke,izjasnite se sta kod vas pali...A i muska misljenja su dobrodosla,da vidimo kakva su njihova iskustva,na sta zene ''padaju''?

7de885bebd.jpg
 
zeljena;bt90676:
Salim se ...posto opet niko nece da se izjasni...moram ja prva...najbitnije je da me voli i da bude nezan:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:da bude beskrajno iskren i da me ne povredi...
Nije mnogo...nadam se da nisam zahtevna previse:think:


Biram pod 8,uz kombinaciju jedan...Sto znaci da ima strpljenja i stila u ophodjenju prema meni...Ne pusto nabrajanje komplimenata i direktno pozivanje na seks,vec opusten razgovor o svemu,mentalna stimulacija...Dvosmisleni komentari sa stilom,nagovestaj onoga sto sledi...Da se osetis da te postuje kao osobu,ali da ga interesujes...Pod 3 zatim...To je prvi dodir,i ako se usne ne prepoznaju tesko da ce i ostalo valjati...Uzivam u ljubljenju...Ovo vazi za prve susrete.U vezi se ljubav,Iskrenost,postovanje i neznost podrazumevaju,ali mora biti i strasti...A onda je dozvoljeno sve sto oboje zelimo,mozemo biti nevaljali...
 

Back
Top