Veliki Brat ponovo juri - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

nv0401

Veliki Brat ponovo juri

Oceni ovaj blog
Koliko sam uspeo da primetim, [URL="http://www.infobuk.com/2008/02/28/vip-veliki-brat-ukucani-su/"]VIP Veliki Brat[/URL] ponovo krece sa prikazivanjem.

Vreme je da televizor ide na spavanje narednih 30 dana, dokle god takozvani VIP ukućani bleje na ekranu.

Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na Facebook Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na Google Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na My Yahoo! Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na Live Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na MySpace Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na Twitter Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na Digg Pošalji "Veliki Brat ponovo juri" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zonpi (avatar)
    vreme je da mi idemo na spavanje 30 dana
    ebo ga ko ga izmisli
    jeftina zabava za narod ovaj jadni
  2. Sentinel wolf (avatar)
    Мени је ТВ одавно отишао на вечни починак...
  3. Glupachica (avatar)
    Mislila sam da traje duze od 30 dana,ako je samo 30 nekako cemo preziveti
  4. Ushzaninje (avatar)
    Treba demolirati kucu odmah pri ulasku sad u subotu-bakljama,motkama,sipkama...a sve koje su pristali da udju prebiti samo tako.To je jedino resenje!
  5. Sentinel wolf (avatar)
    Једном је покушано... безуспешно нажалост... обезбеђење је сувише јако...
  6. ILLUMINAT (avatar)
    Obezbeđenje je jako koliko i ono masonsko obezbeđenje što čuva Titovu Kuću cveća. Čik neka neko uđe u Kuću cveća kad on hoće, može samo kad se najavi masovni dolazak Titovih poklonika.
  7. srećica (avatar)
    Uzasavam se Velikog Brata! I ne nameravam da ni krajickom oka pogledam to ispiranje mozga!