kučence - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Valijant

kučence

Oceni ovaj blog
danas mi je rođendan, ali ne radujem se toliko. Nekako mi nešto fali. Jedina osoba kojoj se u poslednje vreme iskreno radujem si Ti. A ti počinješ da me ladiš i guraš, neprekidno ćuškaš dalje od sebe... Ne znam, nisam više pametan kako da ti priđem, šta da radim? Nisam više ni snažan da okončam ljubomru, skupim hrabrost i prekinem ovu rutinu i maskaradu između nas. Kao kučence sam, samo čekam na tvoj zvižduk, skroz patetičan... Nemam više ni želje da se raspravljam dalje, i da te ispitujem. A znam da tu ima još neko, neko nov, svež... Možda se i tripujem, u stvari ponekad uhvatim svoj odraz u ogledalu i shvatim da sam baš prso... Ali osćam tu hladnoću koja povremeno dođe iz tvog pravca. Vidim ti u očima, čak i kad me gledaš, u stvari me ne vidiš, gledaš kroz mene, tvoj pogled prolazi kroz mene, seče me na dalove, i ide dalje, gubi se u daljini, juri u neko drugo sazvežđe, citavu večnost daleko od mene... Ali ne mogu da verujem, ipak... Jel znaš ko mi je prvi čestitao rođedan? Sneki, pa Dzoni, pa Marija, i još Sneki potrefila tačno u minut po ponoći, zamisli! Iskreno, ebe mi se za rođendan, i za ovu celu godinu, mrzim je, od samog početka, i sve mi je nekako crno... Ali ono što me najviše mrači je to što od tebe nema ni porukica, ništa... spavaš... A znam da ne spavaš, jer smo se čuli u 23h... a ja bi zbog tebe sačekao taj jedan ebeni sat... Koji sam ja paćenik... i ovo što pišem, a nemam muda da ti kažem ili pošaljem, jer ne želim da te izgubim, pa makar bio i kučence... Plašim se, u stvari prestravljen sam, osećam taj dan koji dolazi, dan kada više neću moći da podnesem tebe ni sebe, i kad će sve pući... Ne plašim se da budem sam, plašim se što ću biti bez tebe!

Pošalji "kučence" na Facebook Pošalji "kučence" na Google Pošalji "kučence" na My Yahoo! Pošalji "kučence" na Live Pošalji "kučence" na MySpace Pošalji "kučence" na Twitter Pošalji "kučence" na Digg Pošalji "kučence" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sentinel wolf (avatar)
    Заљубљеност... и то ће проћи...
  2. Valijant (avatar)
    da, zaljubljenost koja traje godinu i po :-(
  3. Sentinel wolf (avatar)
    Ау... онда то не ваља уопште...
  4. Gost_katja (avatar)
    E, sad kad proođe ovaj SREĆAN dan, zelim da čujem ostatak priče! Kak' ti je čestitala? Šta si shvatio iz pogleda/ gesta/ poruke?
  5. Valijant (avatar)
    čestitala mi je u toku pre podneva, SMS-om, a došla je uveče na žurku, ali imam utisak kao da nas deli celi severni pol, toliko mi je hladno...
  6. Almsivi (avatar)
    Ako te nece neko, drugi hoce..

SMS napisati je najmanji problem, samo dali ce to neko srcem prihvatiti?

Poz!