"huligani" na ulicama? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tobruk

"huligani" na ulicama?

Oceni ovaj blog
Kada se neko razbacuje recju huligani, mozda bi trebalo da se priseti devetog marta devedesete.... i tada su mladi ljudi nazivani na isti nacin, i tada su mladi ljudi besno rusili sve oko sebe i, pokazalo se, mladi ljudi su bili i najveci gubitnici u godinama koje su sledile.... i danas vlast koristi iste fraze - bes na ulicama koja je sama izazvala ne ume da procita na pravi nacin vec etiketira i suzbija policijom. da li to znaci da nam se ne tako davna istorija smesi u lice i preti da obrne jedan krug? Nedostaju samo tenkovi na ulicama i scenografija je spremna....Onda smo "gubili " krajinu, sada "gubimo" kosovo... da se nismo malo mi u tome izgubili?

Pošalji ""huligani" na ulicama?" na Facebook Pošalji ""huligani" na ulicama?" na Google Pošalji ""huligani" na ulicama?" na My Yahoo! Pošalji ""huligani" na ulicama?" na Live Pošalji ""huligani" na ulicama?" na MySpace Pošalji ""huligani" na ulicama?" na Twitter Pošalji ""huligani" na ulicama?" na Digg Pošalji ""huligani" na ulicama?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)
    ko ne pamti iznova prozivljava
  2. *~Anti~* (avatar)
    Pa ako mislite da će te razbijanjem prozora na ambasadama postići nešto (a uz to kroz porez ćemo svi mi platiti nečiju bahatost) onda je ideja razbijanja prozora i izloga veoma nepraktična.
  3. Ushzaninje (avatar)
    Па разбијањем се можда и не добија толико,али је сасвим сигурно боље и то него седење код куће или у кафићу причање прича како је све изгубљено и готово,такви су најгори.
    Изгубљено је само оно што сами себи признамо,а ово никад нећемо признати,па макар чекали још 100година док опет буде наше.
  4. *~Anti~* (avatar)
    Ja verujem da postoji gomila drugih načina da se iskaže svoje nezadovoljstvo, ali razbijanje nečega što kasnije mi moramo platiti nije apsolutno nikakvo rešenje.
  5. Sentinel wolf (avatar)

6. saleboy (avatar)
    kada su ti isti palili beograd 05 oktobra 2000god, bili su demonstranti, a sada su huligani..ma nije nego..
  7. ILLUMINAT (avatar)
    Petog oktobra smo zapalili samo Skupštinu, da bi izgoreli listići na kojima je bilo zaokruženo Miloševićevo ime pre izbora.
  8. mergenta (avatar)
    Najbolje je da trazite opravdanja.Pljackaju se ranje po Knezu-jel to patriotizam.Ako ste toliko jaki,viuzmite oruzje pa idite da branite Srbiju-Kosovo.Ali,razumem ja,lakse je biti na kompu i prosipati pamet.