Ubistvo s predumisljajem! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Highlander4000

Ubistvo s predumisljajem!

Oceni ovaj blog
Danas sam video jedno ubitvo.
Devojka je bila mlada, lepa i pametna. Jedna od onih kakvim se roditelji dice svojim komsijama i jedna od onih koju bi svaki tip u svome krevetu pozeleo. Jedino je imala pogresne "prijatelje". Napadali su je, vredjali, zaebavali... Psihicki je ubijali iz dana u dan, mesecima... godinama. Borila se koliko je mogao jedan organizam da se bori protiv mnostva vukova. I onda je jednog dana podlegla, rastrgli su je. Psihicki je pukla... ne nije ona pukla vec su oni nju ubili. Ubice! Setite se ovih reci kad i vasu decu neko drugi bude ubijao. Ubice!

Nda i ja sam dosao samo zbog nje da vidim jel vredi... da vidim jel mozda ona ta "normalna" devojka... tracak nade i tracak sunca je uslo u moj zivot i sta sam nasao... jos samo jednu puknutu drolju... Bas kakve su i sve druge. Normalnih devojaka nema... Kazu zeni se, vreme ti je... da.. sa kim sa nekom sto je iz javne kuce upravo izasla... Super... meni govna ne trebaju... Ako nema "normalne" opicenu necu i tacka... Glupo mi je da izumrem ko pajser da nemam dece da nista ne stvorim u zivotu.. da bude ko da me nikad nije ni bilo....ali sta cu... Sto mi uvek guraju neke droljetine koje ce da mi vicu "ja sam fina cura"... nek crknu bre...
I sta "savremeni muskarac" (o kako glup izraz) da radi u takvoj situaciju... Kakvi su mu izbori... Ili ***** drolje ili ne ebes nista... bas i nema puno izbora... ebace drolje... Muka mi je od drolja... povraca mi se od njih... A sve su takve... bas sve... Ja takve mogu naci na svakom koraku.. u svakom kaficu u svakoj prodavnici, na svakoj pijaci... Nisu mi uopste neki gust i filing ali sta ces kad bolje ne postoje... Ipak cu se nadati jos uvek da negde postoji neka... mada ja sam stvarno prevrnuo i nebo i zemlju i internet i realnost i nema...

Idem dalje... sto dalje iz ovog sveta ludila i bludila.... Da me svi ovde zaborave i da moje ime nikad ne pomenu vise... Nikad nikom oni nikakvo dobro nisu doneli... nece ni meni.. i zato ih treba odstraniti kao tumor iz svog zivota...
Ubice!

Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na Facebook Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na Google Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na My Yahoo! Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na Live Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na MySpace Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na Twitter Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na Digg Pošalji "Ubistvo s predumisljajem!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sentinel wolf (avatar)
    Превише се нервираш...
  2. likvidator(raul) (avatar)
    e sve si u pravu. da sam žensko i nevin, odma' bih ti se otvorio tako čestitom
  3. _AskA_ (avatar)
    srec0m nisi zhensk0 a j0sh manje newin!;-)
  4. Lexa (avatar)
    Pa gde si AlexA puška te ubila?! 100 godina 'ebote! E, apstiniram od foruma jer su me izzajebavali, al' evo ti me isprovicira da se zapljunem makar ovde.

Ne znam da li treba da se ponosim time što niko ne vidi ironiju..... tamo....... ili možda treba da se zapitam? Yebeš smisao za humor ako ga niko ne konta

Al'... kao da je bitno. Da si ti meni živ i zdrav