Pateticno - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

Pateticno

Oceni ovaj blog
Od kako sam uclanjena nisam mnogo paznje obracala na ocenjivanje blogova. Kad naidjem na blog koji mi se dopadne, ocenim ga s 5 zvezdica, ostale ne ocenjujem.
Skoro uocim listu najboljih blogova i vidim svoj nick.
Iznenadim se (prijatno) i pogledam, prilicno veliki broj ocena. Nisam verovala da toliko ljudi uopste cita moje blogove.
Onda krenem da pratim i to. Kad, ne cita toliko ljudi moje blogove, vec odredjeni likovi kojima je TOLIKO stalo da budu na toj listi najboljih blogova, skidaju ocene. Verovatno ocenjujuci svaki blog sa najmanjom ocenom i time smanjuju prosek.
I zapitam se da li je moguce biti toliko jadan i patetican, zeljan da ti se nick nadje makar i na takvoj listi.
Moguce je, ocito.
Zato bih molila one koji STVARNO citaju moje blogove da ih uopste ne ocenjuju, jer meni zaista nije stalo do toga. Komplekse nemam, a pustite ljude koji ih imaju da ih lece na taj nacin. Hvala unapred.

Pošalji "Pateticno" na Facebook Pošalji "Pateticno" na Google Pošalji "Pateticno" na My Yahoo! Pošalji "Pateticno" na Live Pošalji "Pateticno" na MySpace Pošalji "Pateticno" na Twitter Pošalji "Pateticno" na Digg Pošalji "Pateticno" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sentinel wolf (avatar)
    Зашто се уопште оптерећујеш тим стварима...?
  2. strelica66 (avatar)
    Uopste se ne opterecujem.
  3. Sentinel wolf (avatar)
    Чему онда овај текст?
  4. strelica66 (avatar)
    Da se zna da je primeceno.
    Da molim da mi se ne ocenjuju blogovi.
    Da mi se ne postavljaju besmislena pitanja.
  5. Sentinel wolf (avatar)
    Није примећено, него си ти приметила... што ипак значи да се оптерећујеш...

Не постоје бесмислена питања, постоје само бесмислени одговори...