Bunar želja. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

VažnoJeZvatiSeFridrih!

Bunar želja.

Oceni ovaj blog
Ubacili ste gvozdenjak od pet dinara u bunar želja i poželeli ste želju. A odole vam odgovara glas. Dubok glas: "Kretenčino! Šta je? 'Oćeš leba bez motike? Razbio/la si mi glavu idiote/tkinjo nevaspitani/a! Hoćeš da ostvariš velike želje za male pare. Nemoj da ti se popnem tamo gore majmune/ice jedan/na!"

Šta vi odgovarate? Kako reagujete?

Pošalji "Bunar želja." na Facebook Pošalji "Bunar želja." na Google Pošalji "Bunar želja." na My Yahoo! Pošalji "Bunar želja." na Live Pošalji "Bunar želja." na MySpace Pošalji "Bunar želja." na Twitter Pošalji "Bunar želja." na Digg Pošalji "Bunar želja." na del.icio.us

Ažurirano 11.02.2008. u 14:32, autor: VažnoJeZvatiSeFridrih!

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parka (avatar)
    hju hefner juče na nekoj emisiji pričao kako je pre n godina ubacio paricu u bunar želja i pogledajte gde je sad.
  2. VažnoJeZvatiSeFridrih! (avatar)
    :-D Ubacio paricu u bunar. Ali ko mu je obezbedio početni kapital od ko zna koliko hiljada $?
  3. parka (avatar)
    ma dobro, taj bunar je već bio na njegovom imanju od nekoliko ha u srcu LA, al nisam htela da kvarim priču o bunaru tim nebitnostima..
  4. VažnoJeZvatiSeFridrih! (avatar)
  5. Sentinel wolf (avatar)
    Не бацам гвоздењаке, посебно не у бунар...
  6. *~Anti~* (avatar)
    Da li onda pričaš sa zlatnim ribicama?
  7. *~Anti~* (avatar)
    ...po jeftinijoj tarifi...
  8. *~Anti~* (avatar)
    Hoću reći koja ribica je u okviru priče, da znam šta da napišem?
  9. Zvezdica (avatar)
    Pogledala bih ko je to u bunaru.
    Nadam se da nije... Uuuh, ne znam dal' ste gledali horor film "Krug". Ja sam vid'la dve scene i al sam se isprepadala, bas sam se isprepadala.
  10. likvidator(raul) (avatar)
    ja u tuđe bunare isključivo pišam
  11. blogica (avatar)
    Kraljuuuuuu,nasmejao si me do suza!!!!!!!
  12. *~Anti~* (avatar)
    Isprovocirao bih tog dole ko god da je da se popne. Prebio bih ga, i onda bih pod pretpostavkom da taj bunar postoji duže vreme sišao dole. Pokupio bih svu crkavicu i otišao na pivo.
  13. jecawaste (avatar)
    Bacim jos jedan i smugnem((:
  14. mitrovskiigi (avatar)
    Bacim najveci kamen koji nadjem u okolini. Da vidim dali ce posle njega nesto da kaze...