Da li mozda licite na svoj avatar? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ivn Flo

Da li mozda licite na svoj avatar?

Oceni ovaj blog
Sta mislite o opsteforumskoj pojavi da se ljudi zamisljaju kao njihovi avatari?

Nesto mislim, ovde me mnogi zamisljaju kao musko. Jel to zbog slicice? I ja ponekad - ali ne uvek - zamisljam osobu kao licnost/stvorenje/objekat sa avatara.

U tom svetlu... Koliko licite na svoj avatar?

Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na Facebook Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na Google Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na My Yahoo! Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na Live Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na MySpace Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na Twitter Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na Digg Pošalji "Da li mozda licite na svoj avatar?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Gost_katja (avatar)
    Ja na display mob. uvek stavim slicicu koja na neki nacin iskazuje moje unutrasnje stanje u odredjenom vremenskom intervalu. Slicno i za avatar! I naravno da devojka sa slicice mora da lici na mene, mislim, nisam od onih koji zbunjuju ljude, skrivaju nesto, ili su im sitnice poput avatara nebitne pa stave stabilo!
  2. hakim bej (avatar)
    Pljunuti ja! Ljubi ga majka.
  3. *~Anti~* (avatar)
    He, odlično ti je pitanje!
    Pa ovako. Ja fizični ne ličim na svoj avatar. Ali ponekad kada čitam postavke blogova onda se osećam upravo ovako kako moj avatar izgleda.
    Ažurirano 10.02.2008. u 10:57, autor: *~Anti~*
  4. Bonci (avatar)
    eto a ja baš imam problem da postavim avatar, samo je sigurno da ne ličim na moj avatar, možda po malo, ali on na mene
  5. Sentinel wolf (avatar)
    Све је могуће...
  6. marina.c (avatar)
    Ja ličim.Po tome sam ga i birala. Nekako volim da "vidim" osobu sa kojom se pišem ili čitam...
  7. Strela (avatar)
    Мој аватар је временом попримио моје особине, или ја његове, тако да смо у апсолутном складу и хармонији. Тај треперави, плавичасти мозаик, који су неки форумаши чак и сањали, поседује неку магичну моћ, која је потпуно у складу са мном, као припадницом реда Bene Gesserit.
  8. opanak (avatar)
    Jednostavno avatar vecinom i vecini pretstavlja "providni" paravan, iza koga mogu sto ispred im se ne da............ja sa tim nemam "problema", i ispred i iza " paravana" ono sam sto sam na avataru (moja slika), postiranim pesmama i komentarima..........koliki je vas ili Tvoj "problem" ...ako ga ima...........
    Poz.
  9. SiIent Bob (avatar)
    Pa, ja sam mislio da si muško...

Moj liči...
  10. DisMisaL (avatar)
    Moj avatar likom veoma sliči meni.
  11. chola (avatar)
    misjim da smo skjoz isti. ;)
  12. Karamazov (avatar)
    veoma licim na svoj avatar, tj ovaj genije lici na mene, samo sto je on na ovoj slici stariji od mene jedno... 7-8 godina
  13. Strela (avatar)
    [QUOTE]veoma licim na svoj avatar, tj ovaj genije lici na mene, samo sto je on na ovoj slici stariji od mene jedno... 7-8 godina [/QUOTE]

Јеси ли са Дорћола можда? 8-)
  14. xiaoyu (avatar)
    Ličim.
    A za tebe sam zaista mislila da si muško zbog avatara.

15. Strela (avatar)
    И ја за тебе.
  16. crvene cipele (avatar)
    Tako bih da ličim ...
  17. Derer (avatar)
    Nadam se.
    To bi znachilo da sam kul.
  18. Zvezdica (avatar)
    Vidim, raznoliki smo! Sto se tice antihrista, za mene ce on uvek biti ono sto se vidi na avataru

Mada... strela ima najmisteriozniji avatar.

Sto se mene tice, ne pamtim kada mi je zenska osoba bila na avataru
  19. uVme (avatar)
    ja sam slobodan i pozdravljam vas sve kako ste ?
  20. *~Anti~* (avatar)
    ja sam slobodan i pozdravljam vas sve kako ste ?
    Šta bre pričaš ti? :shock:
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja