ŽENE, OBAVEZNO PROČITAJTE!

Znate li:

Da su slučajno lutke iz izloga prave žene,

bile bi premršave za rađanje djece.

Da je Barbie prava žena, morala bi hodati na sve četiri,
jer s njenim proporcijama nije moguće uspravno stajati.

Na svijetu ima tri milijarde žena koje ne izgledaju kao supermodeli

i samo njih osam koje tako izgledaju.

Marilyn Monroe je nosila veličinu 42.
Uzmite u obzir da su se konfekcijske veličine posljednjih godina znatno promijenile.
Ondašnja veličina 42 je danas 46 !
A Marilyn Monroe je bila seks-simbol i nikad nitko od nas nije rekao "Uh, al' ova ima debelu guzicu!"
mail


Prosječna žena ima oko 66 kg.

Fotografije modela u novinama su retuširane,

dakle ni te cure nisu savršene (ako je to uopće nekome lijepo...)

Ispitivanje provedeno 1995. pokazuje da se 70% žena osjeća
deprimirano nakon što su 3 minute listale modni časopis.

(Kome se tako nešto već nije dogodilo???)

Prije 20 godina supermodeli su imali oko 8% manje kilograma od prosječne žene.
Danas 23% manje.

Jedan je profesor engleskog jezika na ploču napisao:
"woman without her man is nothing"
i tražio od učenika da stave interpunkcijske znakove.
Dečki su napisali: "woman, without her man, is nothing".
Djevojke su napisale: "woman! without her, man is nothing"
(Što nekoliko znakova može učiniti! I kako su samo već u školi djevojke pametne...)



Cure, mi smo najjače!!!!!!!!!!!!!!
 
Šta ovo znači.Na bojni poklič liči.Pripremu za konačan obračun.Verovatno sledi poziv u teretane da budete i nabildovane.I gde je tvoja slika da se vidi da li si ti prava.Strava ,mene si baš prepala.Videću šta će ostali reći ako treba sa blogova ću uteći.
 
zxy;bt81285:
Šta ovo znači.Na bojni poklič liči.Pripremu za konačan obračun.Verovatno sledi poziv u teretane da budete i nabildovane.I gde je tvoja slika da se vidi da li si ti prava.Strava ,mene si baš prepala.Videću šta će ostali reći ako treba sa blogova ću uteći.
Nije,nego nas zee zanima sta vi muskarci vise volite:zper::zper::zper:da ljulja ili da zulja:)
 
Susta istina.Samo jedan vazan detalj, da ne zaboravimo:industrija hrane sve cini da budemo sto deblje, a onda nas farmakomafija ubedjuje da ima savrseno efikasne proizvode da smrsamo, jer, boze moj, pogledajte kako su lepe te cure u novinama...:zper:
Pa koja nasedne...to joj je...

(Nego bas mi se dopadala ona serija "Klon", narocito oni Arapi kada, opisujuci idealnu zenu kazu:"Lepa je zena - ispuni ceo krevet"...)
 
spiholog;bt81290:
Susta istina.Samo jedan vazan detalj, da ne zaboravimo:industrija hrane sve cini da budemo sto deblje, a onda nas farmakomafija ubedjuje da ima savrseno efikasne proizvode da smrsamo, jer, boze moj, pogledajte kako su lepe te cure u novinama...:zper:
Pa koja nasedne...to joj je...

(Nego bas mi se dopadala ona serija "Klon", narocito oni Arapi kada, opisujuci idealnu zenu kazu:"Lepa je zena - ispuni ceo krevet"...)
Tooooooo Jaco,pa sta ce mu poluprazan krevet!!!!:zper:
 

Back
Top