internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ledur

internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare.

Oceni ovaj blog
Da li se na netu samo od muškaraca uzimaju pare jer ih na svim sajtovima ima više od žena, odnos 5:1, a znamo da ženske populacije ima više. Mislim na sajtove za upoznavanja, druženja, kada odeš tamo privučete slika super ženske, odeš na njen profil kada tamo ako hoćeš da se čuješ, dopisuješ idi na drugi sajt a tamo plati da vidiš profile. To ide i po nekoliko puta. Prosto mi bode oči da smo mi ovce za šišanje koje ne vide dalje od svog nosa. Zar smo do te slave došli da nismo u stanju privući neku žensku ili smo samo jedni veliki voajeri jer neke ženske kako izgledaju nikada nećemo imati, budimo realni. Zar su nam toliko samopouzdanje srozali svi počev od nas samih, pa zatim od žena, društva. Šta je u pitanju

Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na Facebook Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na Google Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na My Yahoo! Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na Live Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na MySpace Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na Twitter Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na Digg Pošalji "internet upoznavanje laž, prevara ili lov na pare." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parka (avatar)
    ako ti je do toga-plati, ako nije-nemoj.
    nema tu prevelike mudrosti, niko ti nije uperio prst u čelo da upoznaješ cice na netu.
  2. *~Anti~* (avatar)
    Gde si ti našao da tražiš ''žensku''.
    A svi smo mi voajeri, svako na svoj način, samo mnogi to ne žele da priznaju.
    A i nije mi jasno kako žena može da ti sroza samopouzdanje. Ako si ga već sam srozao, znači činiš to i danje sam, padaš sve niže uz izgovor da to čini neko drugi.....
  3. likvidator(raul) (avatar)
    ne preostaje ti ništa drugo nego da (kompromisa radi) pristaneš na ono što ima -- muškarca. dok god ti ne naplate "dodatak" boli te uvo. princip je valjda isti......
  4. Sentinel wolf (avatar)
    Нови Светски Поредак...
  5. Zvezdica (avatar)
    Ne razumem jednu stvar: zalis se da ste "ovce za sisanje", pardon, šišanje (nikako da uključim srpsku tastaturu, cccc, izvinjavam se)- dakle, žališ se na to, ali ipak klikćeš sve linkove da bi došao do... čega?
  6. watzzzz (avatar)
    Ja imam sa netom samo pozitivna iskustva... upoznala skroz ok ljude ... bila skoro u Londonu i videla se sa njima ..... ma skroz pozitivno ..... mozda sam imala srece
  7. watzzzz (avatar)
    bas sam htela da pokrenem tu temu neta u pozitivnom smislu... mozda sutra nesto napisem.........
  8. Zvezdica (avatar)
    Mozda je to i do sajtova na kojima upoznajes ljude. Nije isto obican forum tipa Krstarica i, ne znam, pohotnemaloletnicetecekaju.com
  9. watzzzz (avatar)
    hehe... naravno ....pa zna se sta te ceka i sta da ocekujes na ovom drugom
  10. Zvezdica (avatar)
    Hm... Da nisu mozda pohotne maloletnice?