prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Mia....i_love_Jesus

prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu

Oceni ovaj blog
DOBRODOSLA MIA.... evo me, ovde sam...

priznajem citala sam mnoge tekstove mesecima unazad, kad god nisam imala sta d aradim u skoli.. neki su mi bili inspiracija za delje pisanje i razmisljanje... neki su prosto ubijali srecu u meni... Da, zelim da svoje misli delim sa svetom, zato sam i ovde... daleko sam od Srbije, jer ovde u Americi ne nalazimmnogo razloga za pisanje na srpskom. Ovde hocu, jer verujem da covek moze mnogo vise reci na svom maternjam jeziku...

Zivot je divan i sa mojih ovoliko godina koliko imam mogu da kazem da posedujem izvesnu mudrost. Isto mogu i da kazem da sam naivna, pa sta? ko nije u danasnje vreme? evo sam ovde,,,, and i'm here to stay ( mislim na blogu ) ..... jedno sto znam da necu uraditi je da necu UBIJATI RADOST U DRUGIMa, nema onih depresivnih pesama, ili pljuvanja po vrednim stvarima..... ne, ja postuje ljude ali i sopstveno misljenje, pa se necu soziti sa cutanjem... izivnite ako vas neki moj koment uvredi....

eto ja sam ovde u nadi da cu biti prihvacena, a i ako se desi suprotno, hm... nije bas ni bitno... ima tooliko blogova.... eto ovo je tekst za sopstvenu dobrodoslicu... pa ( sa uzbudjenjem i osmehom kazem sebi ) DOBRODOSLA.....

Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na Facebook Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na Google Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na My Yahoo! Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na Live Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na MySpace Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na Twitter Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na Digg Pošalji "prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *~Anti~* (avatar)
    Pa dobro nam došla.
    Na početku moram da primetim da ti se ne sviđa način mog razmišljanja, ali šta da se radi. Ukusi su različiti i o njima vredi i mora se raspravljati, jer o čemu bi smo onda razgovarali.
  2. strelica66 (avatar)
    Dobro dosla!
    Unapred se radujem sto ces da uneses malo srece i radosti u nase depresivne zivote. Tvoja mudrost, ali i naivnost, bice pravo osvezenje.
    S uzbudjenjem i osmehom jos jednom kazem DOBRODOSLA!
  3. guitarrr_babe (avatar)
    dobrodošla i od mene!
  4. likvidator(raul) (avatar)
    dobrodošla, uđi, ne moraš se izuvati, al' mogla si bar kafu i čokoladu da doneseš
  5. Mia....i_love_Jesus (avatar)
    Hvala, hvala svima vama ljudi.... mislim vasa pisanja su prisutna u mojem umu vec nekoliko meseci, pa sam bila ono kao da li ce iko citati moj blog i co.... ali ustvari u mome umu svi su ljudi fini, cak i oni zli, a za vas zaista mislim da jeste cool.... jer svoko ko ima blog i ima sta da kaze je cool....Hvala puno na dobrodoslici jos jednom.... inace necu da se izuvam iz sigurnosnih razloga ( lol lol lol lol ) a kafu samo sto sam popila... evo ustvari donela sam vam cokoladu... jer je ukusna?
  6. likvidator(raul) (avatar)
    d i v n a je. ali bi kafa, onako kaubojska, bila...
  7. strelica66 (avatar)
    d i v n a je. ali bi kafa, onako kaubojska, bila...
    Kaubojska? Iz grada pored glavnog grada? Mislim da bi bila stvarno super kafa.
  8. *~Anti~* (avatar)
    Stvarno vidiš moram da te pitam. Šta zapravo znači to: lokacija - ''trenutno u glavnom gradu Texasa (tj. u gradu pored glavnog grada)''. Mislim ako nije nešto suviše privatno, koji je to grad?
  9. strelica66 (avatar)
    Stvarno sam sludjena. Glavni grad tj. grad pored glavnog grada, sad vise ne kontam. Sta mu to dodje, kao Stepojevac, npr.?
  10. *~Anti~* (avatar)
    Stvarno sam sludjena. Glavni grad tj. grad pored glavnog grada, sad vise ne kontam. Sta mu to dodje, kao Stepojevac, npr.?
    Pa valjda tako nešto!!!
  11. likvidator(raul) (avatar)
    dobro, utvrdili smo da si dobrodosla, di je drugi blog?
  12. Mia....i_love_Jesus (avatar)
    Ok... kafa je divna, mada sam zaboravila da pravim srpsku pravu kafu.... A va "kaubojska" je filtrirana, i malo cudna... Nego ok... "grad pored glavnog grada" je ovako... Cedar Park je grad u kome host porodica zivi.... glavni grad Texasa je Austin ( svetski kapital uzive muzike ) . Cedar Park i Austin su veoma blizu znaci vozis se stalno iz jednog u drugi.... da, nesto kao Stepojevac.... hahahhaa....
  13. Mia....i_love_Jesus (avatar)
    Nego , znate ono kad imas mnogo puno ideja, a onda one postanu mnogo malo ideja jer prosto si lenj da pises.... ili si isuvise zauzet... e moj drugi blog je na tom mestu gde idu i sve druge reci iz mojih misli nikada ne zapisane....
  14. strelica66 (avatar)
    Ovo obecava. Mislim, ovo... puno ideja. Divno.
  15. *~Anti~* (avatar)
    Nego ok... "grad pored glavnog grada" je ovako... Cedar Park je grad u kome host porodica zivi.... glavni grad Texasa je Austin ( svetski kapital uzive muzike ) . Cedar Park i Austin su veoma blizu znaci vozis se stalno iz jednog u drugi....
    Znači to je ''grad pored glavnog grada'' po što lepo ne napisa Cedar Park, nego nas ovde mučiš!