Brus... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ivn Flo

Brus...

Oceni ovaj blog
Vilis? Li? Ne, vec Halter.

Osecam da ovaj post nece naici na veliki odziv, ali da probam... Cini mi se da ima vise leba da dobijem odgovor nego na forumu (gde ima da se kupi), tamo cudno filozofiraju...

Elem... Gde u gradu Beogradu pronaci dobar, kvalitetan brus, iliti prsluce. Ne pitam za cenu, ali ne bih da dajem hiljade evra (da ih imam, sad bih bila na nekom tropskom ostrvu). Ovo je vise filozofsko nego prakticno pitanje. Ali ima i prakticne dimenzije, moram priznati.

Dakle, potreban mi je brus koji dobro drzi i fiksira. Da ima dovoljno velike korpe ilistavec, ali da moze da se ok prilagodi malim ledjima. Gde da trazim? Gde da gledam?

PS-Ne mora ni malo da bude seksi, samo da je funkcionalan.

Pošalji "Brus..." na Facebook Pošalji "Brus..." na Google Pošalji "Brus..." na My Yahoo! Pošalji "Brus..." na Live Pošalji "Brus..." na MySpace Pošalji "Brus..." na Twitter Pošalji "Brus..." na Digg Pošalji "Brus..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *~Anti~* (avatar)
    A znači to je ta tema koju je zamenila pričica ''VUGA VUGA''?
    Na temu ti ne mogu odgovoriti pošto ne živim u Beogradu, a i ne nosim brushaltere. Samo sam hteo malo da se našalim sa tobom, jer sa se setio početka tvog prošlog bloga.
    Nadam se da ne zameraš.
  2. Zvezdica (avatar)
    Naravno da ne.
    Cekam da se neke dame jave, ali one slabo psoecuju blogove. Osim ako nije Illuminatova kvazierotska prica
  3. *~Anti~* (avatar)
    Cekam da se neke dame jave, ali one slabo psoecuju blogove. Osim ako nije Illuminatova kvazierotska prica

E ova ti je odlična.
  4. strelica66 (avatar)
    Ne znam da li si se za8ebavala ili ne, ali pogledaj u Women's
    secret u Novom Merkatoru, a imaju prodavnicu i u Kolarcevoj.
    Cene su pristojne, a imam isti problem s obimom (kako ti rece, mala ledja i ....). Tamo nalazim ono sto mi treba.
  5. curly hair (avatar)
    Woman's secret je ok i cene su ok. Imas u Delta city-ju Etam, a mozes da pogledas i u Lisci. Sve u svemu gledaj da imaju velicine po korpama .. c, d .. oni su malo skuplji od WS oko 2-3 hiljade
  6. guitarrr_babe (avatar)
    ja nikada u woman's secretu nisam našla ništa što mi treba, i mrzim ih iz dna duše, što svaki put uđem i oduševim se brusevima, a nema moj broj (80D - mali obim, veće korpe). inače, u WS mi tamo na tabeli piše da je 90A ali to je apsolutno lišeno smisla, 90 mi je previše, previše veliki obim.
    i tako, ja sedim sa sranje brusevima i proklinjem majku prirodu.
    a čekam da mi stignu neki iz italije, znate kakvi su, bež sa nekim vezom, nekom čipkicom, ima čo'ek odma da mi se zaljubi!
  7. strelica66 (avatar)
    80D - mali obim, veće korpe
    Mogu da se nadju tamo, ali se brzo rasprodaju. A tabela nema veze, potpuno je suluda.
  8. watzzzz (avatar)
    definitiwno woman's secret i neces pogresiti
  9. watzzzz (avatar)
    samo novi sad ima bolji izbor, istina da se u bg brzo rasprodaju oni najbolji
  10. strelica66 (avatar)
    a mozes da pogledas i u Lisci
    Da, Lisca je zakon. U Piramidi imas prodavnicu, i negde na Banovom Brdu. Samo, nisu bas jeftini.
  11. Zvezdica (avatar)
    Evo da se i ja javim, da ne pomislite da sam zaboravial na sopstveni blog!
    Hvala vam na savetima, pogledacu WS. U Lisci sam ranije kupovala ali poslednjih par puta nisu imali odgovarajucu velicinu (bar tamo gde sam gledala).

U pravu ste, svi dobri se brzo raspordaju, i to ne mislim samo na one lepe, vec na odgovarajuce brojeve. Kao da mnoge zene nose tu velicinu. Ili je, sa druge strane, to neki "cudan" medjubroj, koji ni ne dobijaju u vecem broju.