Just a tought - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

watzzzz

Just a tought

Oceni ovaj blog
Ovih dana nesto sam razmisljala o odlasku iz zemlje Srbije.... U ozbiljnim sam pregovorima sa samom sobom....da l' da da, da l' da ne.....

Pošalji "Just a tought" na Facebook Pošalji "Just a tought" na Google Pošalji "Just a tought" na My Yahoo! Pošalji "Just a tought" na Live Pošalji "Just a tought" na MySpace Pošalji "Just a tought" na Twitter Pošalji "Just a tought" na Digg Pošalji "Just a tought" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zvezdica (avatar)
    Prvo bi trebalo da se osiguras gde ces otici, da ne ides "u prazno".
  2. watzzzz (avatar)
    Sve smislila...sve organizovala.....ali jos uvek nisam sigurna.....mozda su godine u pitanju...
  3. Zvezdica (avatar)
    Uh uh... ne znam sta da ti kazem, veoma teska odluka.
  4. *~Anti~* (avatar)
    Možda previše razmišljaš?
    Znaš za ono pravilo: idi gde god ti se pruži mogućnost da odeš, ako ti ne odgovara uvek se možeš vratiti.
    Ili: dok još uvek važi ono pravilo: ne mogu mene oni toliko malo da plate, koliko ja mogu malo da radim.
  5. Maktub (avatar)
    I ja sam u takvim razmisljanjima... Dakle, nisi sama. Meni je isto tesko da odlucim, da prelomim. Sta ako ovo, sta ako ono... Joj, ne znam ni sam. Predpostavljam da sve zavisi od tvoje unutrasnje vage... Koliko ide na levi a koliko na desni tas. Ostati - otici. Otici - ne vratiti se...
  6. watzzzz (avatar)
    Znaci jos ljudi ovde o tome razmislja....drago mi je da nisam sama.... samo ako se odlucim za da prvo sto moram da uradim je da dam otkaz na poslu, a to mi je ono najgore....posle nema nazad.....
  7. Sentinel wolf (avatar)
    Што се дуже чека, то се теже одлучује...
  8. watzzzz (avatar)
    uf znam..... ma ima da idem ...... eto resila sam a vi ste prvi koji su to saznali
  9. likvidator(raul) (avatar)
    pop..deće svi prisutni zbog ovog komentara ali jga

piše se thought.

morao sam da napišem, da ne odeš tamo pa da ti se smeju.

ma zapravo ti zavidim. i ja bih odlepršao. verovatno.
  10. watzzzz (avatar)
    ma znam nego vec ga poslala.... stalno pravim greske u kucanju
  11. watzzzz (avatar)
    Nego samo da promenim slicicu pa mogu da idem ..
  12. watzzzz (avatar)
    E sad sam spremna za OZ
  13. Sentinel wolf (avatar)
    Срећно...