? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

?

Oceni ovaj blog
hm ne ti budaletino strelice
Ovo nije bio moderisan komentar. Pa, cemu, stvarno, sluzite vi moderatori? Da brisete komentar o cvetnom aranzmanu? Ili... Pa, stvarno cemu?

Pošalji "?" na Facebook Pošalji "?" na Google Pošalji "?" na My Yahoo! Pošalji "?" na Live Pošalji "?" na MySpace Pošalji "?" na Twitter Pošalji "?" na Digg Pošalji "?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *~Anti~* (avatar)
    Šta se bre žališ, jesi li ti čitala pesmu koja je posvećena meni? Šta bih ja trebao da radim???
  2. strelica66 (avatar)
    Hahahhahahahaa, jesam. Mislim da sam ostavila cak i komentar, mada to retko radim kad je u pitanju takav sh..t.
  3. *~Anti~* (avatar)
    Postao si cuvar na vratima pakla
    Obecali su ti nesto bolje
    Nesposoban da vidis sam kroz mutna stakla
    Silazis na dno, prazan, nasamaren, slab
    Bez i trunke svoje volje.
    Dusu si im prodao
    Ono jedino sto si mozda i imao
    Zbog slabosti , svoje gluposti
    Sve si izgubio
    Silazis i dalje ka ponorima svojim crnim
    U vrtlogu gubljenja i ocaja
    Tvoje telo za razvratom zudi
    Jedino to je ostalo da te zavara ...
    I ja još dobijem privatnu poruku da je pesma posvećena meni. I da, ta osoba koja mi je posvetila pesmu je neki stručnjak za nešto (nisam razumeo za šta) i da bi trebao da odem da se lečim.
  4. strelica66 (avatar)
    Rekoh ti da sam procitala i ostavila komentar. Ako te boli grlo, stvarno bi trebalo da odes kod lekara. Ovi virusi su gadni.
  5. *~Anti~* (avatar)
    Morao sam još jednom da je ponovim, šta da radim!!!!!
  6. *~Anti~* (avatar)
    Ako te boli grlo, stvarno bi trebalo da odes kod lekara.
    Vidiš toga se nisam setio!!!!
  7. strelica66 (avatar)
    Znam, bilo je to jace od tebe . Pa, toliko je ljigavo da prosto ne znam da li vredi ponavljati ili zakopati.
  8. *~Anti~* (avatar)
    Znaš kako, sve mogu da oprostim na ovim blogovima, ali ljudsku glupost teško opraštam.
  9. Montezuma (avatar)
    Daj bre strelice iskuliraj se...
    Ne verujem da je u pitanju moderator, vec pisac tog bloga...evo pogledaj imas ikonicu pored trougla da prepravis tekst...to svaki bloger ima u svom blogu...u tome je najveca razlika izmedju foruma i bloga...
    relax...
  10. strelica66 (avatar)
    Uvek opustena. Zahvaljujem na informacijama.
  11. Babe_Lea (avatar)
    Kako mi je ogavno ovo lizanje izmedju strelice i antihrista.
    Pazite oboje su 666, hazard ili cista volja?
    Sramota je ovakve ljude dopustati ali eto, pravde nema na ovakvim mestima a i tacno je da ovo mesto nije za svakoga.
    Zato ja idem.
  12. strelica66 (avatar)
    I ja mislim da ovo nije mesto za svakoga. Onaj kome nije mesto stvarno treba da ide.
  13. *~Anti~* (avatar)
    Strelice dođi malo da te liznem!!!!
    Zaista, u pravu si ovo nije mesto za svakoga.
  14. *~Anti~* (avatar)
    Ovako priše. Sada sama rasudi šta ko radi ili ne radi.

http://pomoc.krstarica.com/index.php..._id=005&id=434
  15. strelica66 (avatar)
    Pazljivo sam procitala. Ocito da ima onih koji rade kako treba. Slucajno znam za jednu osobu. Za ostale ne znam.
  16. *~Anti~* (avatar)
    I ja znam za jednu koja mi je pomogla (a nije morala). Neću da pomiljem ime te osobe, onda će da pocrveni.