Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Altair

Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?

Oceni ovaj blog
Kul igra, presao sam je 3-4 puta 100%, malo me smorila.:-?
Ajde pricamo o tome sta ste se za******li tamo? ok?
Primer(sta sam ja uspeo): Uspeo sam da razvucem Gray Foxa po celom podrumu, lol,... Bacio sam Adoring fana 3000000 puta sa Dive Rocka na sve moguce nacine...
tako to...

Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na Facebook Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na Google Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na My Yahoo! Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na Live Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na MySpace Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na Twitter Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na Digg Pošalji "Sta mislite o Elder Scrolls 4 oblivion?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Altair (avatar)
    ****** = jebavali
  2. Altair (avatar)
    Takodje sam i uspeo da popnem guarda na krov imperijalne palate, pa se slomio ko porcelanska vaza. Uspeo sam da stignem do 225 nivoa i sve sam ubijao iz prve. jednom mi nestala glava(lol)...
  3. Maktub (avatar)
    Igrao sam neko vreme, recimo dva meseca periodicno. Igrica mi se, generalno, svidja. Definitivno je mog zanra. Ali... malcice smara, predugacka je... Ne znam.. Nesto se nosim mislju da opet, ovih dana, pocnem da je igram.
  4. The Magician (avatar)
    Igrao sam je jedno pola godine.
    Strava je!
  5. Almsivi (avatar)
    Kako na Oblivionu mozes do 225 nivoa??

Elders Scrolls igre su moj duh i dusa,

Ja sam ih tako igrao da nijednom ne izgubim sve do kraja.
    Znaci moj Hero je realan, ne gubi zivot, prvo se ojaca pa potom
    mlati- al bas MLATI!

Pozdrav za sve Elder Scrolls fanatike
  6. Sentinel wolf (avatar)
    Мислим да је по питању RPG feel-а много даље иза Morrowinda... међутим, overall, ако га гледамо као на обимнију авантуристичку игру, врло је добар...