Vuga vuga? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ivn Flo

Vuga vuga?

Oceni ovaj blog
Htela sam da pisem o brushalterima, ali mi nesto drugo pade na pamet (nema nikakve veze sa prslucicima).

Pre neki dan, cujem u prolazu izraz: "smrdi ko vuga". Setim se da sam slicnu kletvu (?) cula par puta. Naravno, ne znam sta bi to trebalo da znaci.

Dakle, prosvetlite me: ko ili sta je vuga? Ili se pise velikim slovom: Vuga. Vuga vuga? Zna li ko?

Pošalji "Vuga vuga?" na Facebook Pošalji "Vuga vuga?" na Google Pošalji "Vuga vuga?" na My Yahoo! Pošalji "Vuga vuga?" na Live Pošalji "Vuga vuga?" na MySpace Pošalji "Vuga vuga?" na Twitter Pošalji "Vuga vuga?" na Digg Pošalji "Vuga vuga?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *~Anti~* (avatar)
    U narodnim verovanjima vuga se povezuje sa mirisom breskve, i to simbolizuje proleće (na primer u Kini vuga je simbol venčanja).
    Takođe vuga znači i buđ.
  2. *~Anti~* (avatar)
    Evo sada sam pogledao u rečniku da vidim ima li možda vuga još neko značenje pa sam i sebe iznenadio. Vuga je takođe vrsta price selice čiji mužjak ima žuto perje, sem krila i repa koji su crni.
  3. Zvezdica (avatar)
    Ptica? Ja sam uvek zamisljala da je to neko malo dlakavo stvorenje Da li ptica moze da smrdi? Verovatno moze. jadna pticica...
  4. *~Anti~* (avatar)
    Pa verovatno pticama smrdi ispod pazuha od silnog letenja i perspiracije, kao i veoma retkog tuširanja. Nadam se da vuge nisu ptice selice, pa da nam zasmrde celu zemlju, ali s obzirom da se reč vuga upotrebljava u govoru možda su već tu!
  5. *~Anti~* (avatar)
  6. Zvezdica (avatar)
    Bas je lep! (Ko ga ne zna, skupo bi ga platio)
  7. *~Anti~* (avatar)
    Bas je lep! (Ko ga ne zna, skupo bi ga platio)

Priznajem stvarno lepo izgleda!
  8. Betty (avatar)
    Dita fon Teese potpisala da ce da reklamira WonderBra