Prada cizmice...:) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

lolita_

Prada cizmice...:)

Oceni ovaj blog
eh...bas citam jednu lepu knjigu...zove se "Prada cizmice i ostale stvarcice" od Megi Olderson...znate nju siurno..."Vruce pantalonice" i "Sarene pilule"...
i znate sta...hocu da moj zivot bude takav...visoka moda,revije,stan u eksklzivnom delu Londona,zgodan,bogat muz...kreditne kartice sa brdom love...da svoju iznenadnu i malu depresiju odmah zalecim velikim shoppingom....
ma da....znam sta ce te reci...nije bas sve to tako sjajno...)ali nema veze....ja iovako nisam porodicni tip,ne zelim decu...hocu samo da prozivim luuuud zivot...pa neka bude i karatak....da postanem nova Ana Vintur!!!!
HOCU....I USPECU....!!!!
P.S.mozda bas ne takva velicina kao Ana Vintur,ali...)

Pošalji "Prada cizmice...:)" na Facebook Pošalji "Prada cizmice...:)" na Google Pošalji "Prada cizmice...:)" na My Yahoo! Pošalji "Prada cizmice...:)" na Live Pošalji "Prada cizmice...:)" na MySpace Pošalji "Prada cizmice...:)" na Twitter Pošalji "Prada cizmice...:)" na Digg Pošalji "Prada cizmice...:)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zvezdica (avatar)
    Ko je Ana Vintur?
    Nemoj pogresno da me shvatis, ali soping je s.ranje.
  2. SweetSixteen (avatar)
    ne volim bas toliko soping, al dobro.. ako je to ono sto ti zelis, srecno!
  3. *~Anti~* (avatar)
    Ma sigurno znamo za nju. Ja obožavam te šoping spisateljice!!! Prosto sam lud bez Megi.
  4. Malena-ns (avatar)
    Sve to zvuci krajnje zabavno i sjajno. Svi dobro znamo pravu podlogu i cenu tog glamura. Mali je procenat koji zaista bude te srece..ili nesrece,ko zna..Ma,nije sve ni u novcu. Bar ne u velikom..hehehe
  5. Minaqua (avatar)
    Shoping je lek za sve Taaaako se dobro osecam kad kupim nesto za sebe... Naravno svi bi mi voleli takav zivot... ili mozda i ne bi... Kad sagledas sa neke druge strane... Kakav je to zivot? Vise volim ovaj moj, obican, gde znam ko mi je prijatelj a ko nije a njima je jedini pravi prijatelj tamo velika kolicina droge. Ima se, moze se... ***, cak i prave prijatelje moraju skupo da plate
  6. Zvezdica (avatar)
    Ubijte me, ja zaista ne volim soping.
    Cek.. da li se pod sopingom misli samo kupovina podece i obuce, ili bilo koja kupovina? Onda mozda i volim
  7. Minaqua (avatar)
    A sta volis da kupujes? hahaahaha bolje da ne kazem sta sam ja pomislila...
  8. Banshee (avatar)
    meni nije jasno to sa shoppingom i depresijom.kao leci depresiju.

prvo ja u tako nesto idem tek u krajnjoj nuzdi - kad se sve na meni raspada,a i tada me hvata depresija sto moram da se bakcem kupovinom odece medju svim tim pomahnitalim ljudima.

onda se obicno iznerviram posle pola sata i vratim kuci na drugu rundu psihickih priprema za tu akciju.

i onda konacno ako i nadjem nesto presedne mi zivot od tolike potrage.
  9. vidoje19 (avatar)
    bas zato je sve to u knjizi, suvise je lepo i slako da bi bilo istinito
    mislim da se ne treba ziveti u knjizi nego je koristiti da se ona spoljasnjost ulepsa... ala luuuupaaaam.....
  10. ognjen93 (avatar)
    Za mene je soping,skroz ok stvar,najbolji osecaj na svetu mi je kad udjem u Zaru ili Springfield i odaberem nesto za sebe........
  11. ognjen93 (avatar)
    Jeste sve to stoji,mozda jeste skupo,mozda je nekom dosadno,ali sta neko daje pare na termine i trenere za tenis,nako za nautiku(brodice,jahte),a neko za soping
  12. Zvezdica (avatar)
    Dakle, "soping" nije kupovina, vec kupovina odece?
    Odgovor Minaqui: ne znam sta si pomislila, volim da kupujem diskove, knjige, seksualne igracke... Sve fine stvari.
  13. Babe_Lea (avatar)
    evo za Megi i Lolitu_ jedna novogodisnja zelja od mene:

Zelim vam neku malu vilu u Malibuu tek da vam stane citava familija, mali neki autic kao sto je mercedes kupe, neke sitne dijamantice oko vrata i po rukama, neku malu zlatnu karticu za shopping, mali papir na kome ce pisati da ste direktorke neke firme, tamo nekih par milioncica na racunu ... jer kao sto svi znamo: SRECU CINE MALE STVARI.
  14. lolita_ (avatar)
    haha...hvala puno Babe_lea...
    pa sad...za mene je shopping svaka kupovina...od kupovine odece,obuce,pa do kupovine zacina za rucak...jednostavno volim da trosim pare kao i svi...
    mozda jeste malo pretrano u knjizi,znam to...ali ipak je na neki nacin takooo...i nemojte molim vas predrasude o narkoticima...niko te ne moze naterati da to radis ako neces...ali bas niko...
    i za one koji ne znaju Ana Vintur je glavna urednica americkog Vog-a...uostalom film i istoimena knjiga "Djavo nosi pradu" je uradjen po njoj...
    Puno pozdrava od skromne mene!!!