tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Jedan hiperaktivan dan u mom mozgu

tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt...

Oceni ovaj blog
...nije ni raj...ni pakao... A ljubav je neshto posebno. Ona nas uchi zivotu, uchi nas samoj ljubavi. Uchi nas sreci, dobroti. Ali nas uchi i lazima i prevari! Shta se sve zarad ljubavi chini! Juche sam mnoge stvari precutala, samo mira da bude i ljubav da se oseca u vazduhu. Juche sam mnoge pljuvachke progutala, samo da danas ja ostanem ja. Juche sam sebi jednu technost u vene ubrizgala. Prvi put mi je trebalo to... da ubrizgam serum nade, koja nikada nestajala nije. Zato je sad imam na pretek. S ponosom gledam sunce i radujem se zivotu. S ponosom pratim sve. Ptice koje pevajuci odlaze na jug. Napushtaju nas pevajuci, ali i ja sam srecna jer njihov odlazak znachi da ce opet doci. Sve se u zivotu vraca. Svaka kap rose, chestica prashine. Sve se vraca, pa i ljubav, ona iskonska. Zato teram sve oluje i pushtam svoj glas-neka se chuje! Mnogo zivota josh ima u meni!

Eto, za pochetak toliko...

Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na Facebook Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na Google Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na My Yahoo! Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na Live Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na MySpace Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na Twitter Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na Digg Pošalji "tu sam...josh malo na ovom svetu...dok ne nadjem drugu dimenziju,koja nije smrt..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. crow (avatar)
    8) cool
  2. ancika (avatar)
    Mnogo ce voda josh ovim putem proci dok dodjem do svog cilja. Zato u ovom blatu sad ostavljam svoj prljav trag i dalje chista krecem ja. Chista, sa mednim ustima i pljavih ochiju. Prljavih od peska shto neko grunu mi u lice i zalepi ga pljuvachkom svojom krvavom. Pljuvachkom, koja iz smrdljivih usta dolete... Ali pashce taj pesak, jer prstima svojim skidam ga ja i na izvoru vode bistre perem ruke svoje-od svih lazi koje ovaj svet tka. I krecem na put noseci u sebi chistu istinu...
  3. ancika (avatar)
    A pljuvachka ostade za mnom da razvlachi se po kamenju hladnom i muti bistre vode sjaj... I tako od postanka svog neiskvareno zamuti se...
  4. DJM (avatar)
    Ovaj tekst me je nekako ohrabrio... Ja sam inace skoro uvek pesimisticki raspolozen... tako da je ovo za mene... ne znam... jednostavno pozitivno.
  5. ancika (avatar)
    To je igra realnosti i mashte- znash ono, kako nishta na svetu nije savrsheno, ali sve zivi i raduje se svom zivotu.
  6. ancika (avatar)
    I tako nastavih dalje za svojim ciljevima, za svojim nadanjima. Krenuh da osvajam sve vishe vrhove, ali neshto jache nadje se od mene. Stajashe predamnom kao stena-visoko i belo. Bejashe me zao crnu tachku da ostavim tu. Ali morala sam. Bejashe to moj trag u snegu. Prodjoh pored njega. pogledah ga onako sa ramena. Nasmejah se jetko i rekoh sebi: "Ma ko ga j..., idem dalje!"
  7. Ljubichica (avatar)
    Nashla je drugu dimenziju
  8. ancika (avatar)
    Tu sam