lekari u sirotinjskim zemljama... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tobruk

lekari u sirotinjskim zemljama...

Oceni ovaj blog
Pogledajte nase lekare! Sta je to u njihovom obrazovanju ili odabiru sto ih natera da se uzdignu iznad zemlje i ne mesaju se sa obicnim smrtnicima? Zasto jedino ta profesija zeli da sto vise mistifikuje svoj nacina rada krijuci od ostalog sveta koliko zaista (ne) zna?
Zasto jedino u sirotinjskim zemljama kao sto je nasa, ova humana nauka zeli da njeni puleni budu posebno cenjeni i vredniji od ostalih ljudi? Da li Vam se desilo da u nekom drustvu cujete da je zivot lekara mnogo vredniji od nekog drugog zivota? O cemu je rec? Zasto je jedino diploma medicinskog fakulteta zavetni kovceg za razgovor sa Svevisnjim? Ko daje pravo tim ljudima da sirotinju nabija u cosak i osudjuje ih na tiho umiranje?NJihov jedini greh je to sto nemaju novca da plate skupe igracke i zivot na visokoj nozi samozvanih bogova u belim mantilima. Hoces operaciju koja ce ti spasti zivot?Hoces lekove koji ce ti olaksati bol? Hoces trunku postovanja kada mi se obratis za pomoc? - daj! prodaj! prodaj sve! Hoces svoj mizeran zivot? Onda daj nama luksuzan zivot. Daj nam nase igracke! AKo ne - umri sirotane, umri jer nemas. Bogu se treba prineti zrtva-

Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na Facebook Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na Google Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na My Yahoo! Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na Live Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na MySpace Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na Twitter Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na Digg Pošalji "lekari u sirotinjskim zemljama..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. marina.c (avatar)
    A što dvaput pitaš? Je l ti mucaš?
  2. strelica66 (avatar)
    Nisu oni jedina zasticena vrsta u ovoj zemlji.
  3. marina.c (avatar)
    Jesu valjda.Nemamo bele medvede.
  4. analjilja (avatar)
    Lekari jesu retka vrsta BELIH MEDVEDA. Mene je jedan operisao, "debelo" naplatio, napravio od mene invalida!!! Druga dr.bratanica moje macehe, uzela mi od oca stan i sve sto je imao, iako zna da sam zdravstveno lose. Nista im nemogu, jer su LEKARI !!!