pivo ili ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Jedan hiperaktivan dan u mom mozgu

pivo ili ...

Oceni ovaj blog
Ah... to loshe vreme menja se sve brze u dobro raspolozenje shto vishe dan odmiche. Vecheras cu zeleti neke posebne stvari...

Pošalji "pivo ili ..." na Facebook Pošalji "pivo ili ..." na Google Pošalji "pivo ili ..." na My Yahoo! Pošalji "pivo ili ..." na Live Pošalji "pivo ili ..." na MySpace Pošalji "pivo ili ..." na Twitter Pošalji "pivo ili ..." na Digg Pošalji "pivo ili ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. shegi4 (avatar)
    pivo na prvom mijestu :lol:
  2. ancika (avatar)
    Pivo i jedna pesma i rechi dragog prijatelja- sve je tu doveche i ne u mom snu, nego pored mene. Ali da li sam ja tu?
  3. DJM (avatar)
    Vino i Jazz! Meni je to idealna kombinacija...
    A onda kaze... What a Wonderful World.....
  4. ancika (avatar)
    Kakav charoban svet...mhm...da... Napravila sam malu ispravku u prevodu. Predivan- bilo bi to suvishe realno za neke moje ukuse. Ispravite me ako zelite. Opet je egoizam proradio u meni...
  5. Dejan (avatar)
    [FONT="Tahoma"]Pa... oces iskreno da ti recem ? :)

Ja kad se propisno najedem vise mi legne vino.
    Mislim svi ti cevapi, krompirici, salata, pa kremenadle, pa ja to zalijem lepo vinom belim...

Ma ja sam ipak za vino kao kolega DJM.

I da... sad sam gladan... :mrgreen:

SaD tju dodjem. :)[/FONT]
  6. ancika (avatar)
    Romantichna vecherica neka, a? Mada sam ja pod ove tri tachke podrazumevala neshto sasvim drugo, neshto shto nikome necu reci, a nema veze sa sexom, neshto nadrealno...
  7. Dejan (avatar)
    [FONT="Tahoma"]Da! :shock:

Da vidim... gde sam stao ? :)[/FONT]
  8. ancika (avatar)
    Kod vechere. Nisi doshao, zakasnio si i ona se ohladila... A bash sam fino spremala...
  9. Dejan (avatar)
    [FONT="Tahoma"]To samo znaci da treba jos da vezbas. :)
    Lepu i ugodnu noc ti zelim.[/FONT]
  10. ancika (avatar)
    Ajd' na vopi :wink: