Sta reci na ovo? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

Sta reci na ovo?

Oceni ovaj blog
Fridrih i Elka danas jedini sa zanimljivim textovima.
Ostalo - gomila komentara na pirsing.
A tema koliko hoces. Steta sto nemam vremena da napisem nesto sad.

Pošalji "Sta reci na ovo?" na Facebook Pošalji "Sta reci na ovo?" na Google Pošalji "Sta reci na ovo?" na My Yahoo! Pošalji "Sta reci na ovo?" na Live Pošalji "Sta reci na ovo?" na MySpace Pošalji "Sta reci na ovo?" na Twitter Pošalji "Sta reci na ovo?" na Digg Pošalji "Sta reci na ovo?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
  1. Zvezdica (avatar)
    Zato sto a) ljudi vole teme o seksu, izlascima, tetoviranju, pirsingu, ogovaranjima... vise neg' leba da jedu
    b) Minaqua ima lepu fotku u profilu (sto generalno nije losa stvar...)
  2. Babe_Lea (avatar)
    Ja bih rekla da je i ovo dokaz dekadencije.
  3. Zvezdica (avatar)
    Koje?
  4. Babe_Lea (avatar)
    Interesovanje ljudi za povrsne i nebitne stvari, na to sam mislila.
  5. strelica66 (avatar)
    Moje pitanje je bilo retoricko. a) Znam sta voli vecina, tabloidne teme.
    b) Fotka joj je dobra, stvarno.
  6. Zvezdica (avatar)
    Znam da je bilo retoricko, ali, eto, cekam da mi se skine jedan poveci fajl, a necu da net prdi dzabe. Sto da ne komentarisem, kad je tvoj post na mestu?
  7. Babe_Lea (avatar)
    Danas ljude vise privlaci vizuelno , imas pravo. Bolje je kad se vidi nego kad se cita. Da, to je fenomen 21 veka.
  8. Zvezdica (avatar)
    Slazem se, ali u ovom konkretnom primeru, i cita se ono sto privuce. Ne samo pomenuti blog, vec svi oni sa aktraktivnim fotkama ce se vise citati od onih drugih. Ali ni to nije pravilo. Treba imati pametan i dobro napisan blog, pa ce ljudi da dolaze i sa slikom i bez nje.
  9. Babe_Lea (avatar)
    Tacno je sto kazes zvezdice , dolazice ljudi ako je nesto dobro, naravno ali mislim odmah reaguju na vizuelno , na sliku, onda masta krene i pozele da procitaju pre ono "sa" slikom nego ono "bez".
    Ne stvarno, bas sam pricala sa prodavcem knjiga u jednoj poznatoj prodavnici sad oko Bozica. Pitala sam da li su ljudi dosta kupovali knjige za poklone, a on je na to, ko iz puske odgovorio, sto me ipak iznenadilo iako sam mogla da naslutim, a to je: " ma ne , ljudi su odavno okrenuti vizuelnom i vise kupuju DVD-e, igrice i sta ti ja znam sta sve jos. Knjige se vise ne kupuju tako lako.To radi onaj ko zaista ima duboke porive. Ja volim oba sto se mene tice.Mada kad je film pravljen po nekoj knjizi vise volim da procitam knjigu nego da gledam film, pazim na to.
  10. Che Guevara (avatar)
    tema koliko god hoćeš, kažeš, a tvoja tri poslednja bloga su takva kakva jesu... .."opširna i interesantna"...:?
  11. Zvezdica (avatar)
    Sto se tice knjiga, ima i tu smeca neopevanog, nije sve sto je odstampano automatski i pametno. Nekad je bolji film od knjige. Ali razumem sta si htela da kazes.

Kapiram i sta Che hoce da kaze... Al dobro, gde ce ljudi nasumice da pisu ako ne ovde?
  12. Babe_Lea (avatar)
    Stvarno , meni se blogovi vise svidjaju nego da idem na forum. Nekako mi je "zivlje". Stoga ne bih kritikovala "lakse" teme. Ovde se bar ispricamo izdiskutujemo, ponesto i naucimo jer smo svi kako vidim razliciti.Svidja mi se i kad neko "padne s marsa" i kaze nesto jer nas , kako vidim to sve zajedno, navodi na razmisljanje budi nas iz neke svakodnevne uspavanosti.
    Meni je ovde bas cool
  13. Che Guevara (avatar)
    e pa svako ima svoje mišljenje, ali ja mislim da blogovi nisu za diskusiju nego forum...al' sa druge strane istina je da je ovde diskusija mnogo kulturnija i odmerenija, bez kvazi-duhovitih upadica...ja mislim da su blogovi drugačije zamišljeni, al šta sad...tako je kako je....
  14. Babe_Lea (avatar)
    Tu si totalno u pravu Che ali znas kako se kaze : snadji se onako kako umes
  15. Zvezdica (avatar)
    Mozda bi neko mogao da bloguje o tome kako su blogovi zamisljeni... Nisam sarkasticna, ja zaista ne znam sta bi blog trebalo da bude. Bolje da se prica o kojecemu nego da se pise online dnevnik, tek je to pejn in di es.
  16. Crocodile (avatar)
    Uopšteno govoreći (mada naravno uvek ima izuzetaka), blogovi teže nekim zajedničkim osobinama:

* centralni deo blog stranice prikazuje hronološki poređane članke, sa najnovijim na vrhu
    * članci su često organizovani u kategorije
    * arhiva starijih članaka
    * mogućnost da posetioci ostavljaju komentare
    * lista veza ka drugim sajtovima koji se bave sličnim temama koja se ponekad naziva "blogroll"

Iliti uzmes i procitas sve ovo :

http://forum.krstarica.com/blog.php?b=4
  17. Zvezdica (avatar)
    To sve znamo, ali nigde se ne pominje sta bi trebalo pisati, sto verovatno znaci da svako moze da pise sta hoce, sve dok to nije u suprotnosti sa pravilima foruma.
  18. Crocodile (avatar)
    Po nekom mom shvatanju bloga pises ono sto bi potencijalno moglo biti zanimljivo za citanje, bilo to nesto sto te tisti, neka tvoja analiza necega, vidjenje stvari, emocije ili jednostavno nesto sto zelis da podelis s nekim, na ovaj nacin, javno. E sad, "u suprotnosti sa pravilima foruma" ako ces da pises onda bolje i da ne pises, zasto bi neko citao tvoja lupetanja. Bolje cutati kad nemas sta da kazes. Speaking for myself....

I ustvari i ne znam sta mi je danas da se toliko mlatim s nekim praznim komentarisanjem blogova, kad ionako nemam sta da kazem, pogotovo na one koji su za ignorisanje.... Pri cemu ne govorim o ovom :-)
  19. Zvezdica (avatar)
    Pa zarazno je
  20. strelica66 (avatar)
    Pa, Che, mozda moja poslednja 3 nisu opsirna i interesantna, ali potaknu ljude na komentare. Narocito ovaj poslednji, vidis.
    A to sto nisam u formi, vadim se na tenis, ne spavam, idem na posao, ali bar ono sto napisem ocito je nekom interesantno.
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja