Zar i vi.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ushzaninje

Zar i vi..

Oceni ovaj blog
Zelim samo da znam zbog cega je blog pod nazivom"Na kraju bice nasa pobeda" obrisan,mislio sam da je makar ovo kolko tolko slobodno mesto za pisanje svega,izgleda ste i vi popustili pod nekim pritscima,JADNI STE!:x

Pošalji "Zar i vi.." na Facebook Pošalji "Zar i vi.." na Google Pošalji "Zar i vi.." na My Yahoo! Pošalji "Zar i vi.." na Live Pošalji "Zar i vi.." na MySpace Pošalji "Zar i vi.." na Twitter Pošalji "Zar i vi.." na Digg Pošalji "Zar i vi.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *~Anti~* (avatar)
    Pitaj moderatore ili autora bloga, zašto pitaš nas? Mi smo obični smrtnici!!!!
  2. strelica66 (avatar)
    Obrisan? Uzasno! Ko ima pravo da brise, moderatori? Strasno!
  3. *~Anti~* (avatar)
    Ko bre obrisan? Ja ništa ne razumem! Ovde niko nema pravo da briše! Ma šta se ovde dešava? Ja se gubim.......
  4. *~Anti~* (avatar)
    Pa sada ko je jadan, pitanje je sada.
  5. Ushzaninje (avatar)
    Pa postavio sam kao blog ,a ujedno i pitanje moderatorima,autor bloga ga sigurno nije obrisao jer nema logike,a jadni su moderatori
  6. *~Anti~* (avatar)
    Možda im se nije svideo. Kažem ti mi smo obični smrtnici, pomiri se sa tim.
  7. *~Anti~* (avatar)
    I moderatorima se obrati preko PP.
  8. Ushzaninje (avatar)
    Nema sta njima da se svidi ili ne ako u njemu nema nikakvih rasnih verskih i drugih netrpeljivosti,po pravilima koji su oni napisali ne mogu da ga obrisu,al *** izlgeda se neko od njih naso prozvanim u tom blogu,ili se samo "druze"sa policijom..o kojoj je inace i bio blog
  9. *~Anti~* (avatar)
    Ja ti kažem pitaj njih!
  10. Ushzaninje (avatar)
    ma ko ih ****,nemam nameru da se kocim snjima,samo pisite o ljubavi ,snovima ,pisite pesme,kakvo je vreme danas,zasto ste juce plakali..,cini mi se da je ovo postao vise neki tinejdzerski casopis nego ozbiljan forum
  11. strelica66 (avatar)
    Da, stvarno lici na teen novine ili mozda pre na djacke.
    Ponovi text i proshiri ga.
    Sve sto si napisao je bilo tacno, a ko je brisao, stvarno ne mogu da zamislim.
  12. *~Anti~* (avatar)
    Pa ako ti ovo ne valja ne znam šta tražiš na ovakvom mestu. A i imam predlog za tebe. Ponudi nam ti nešto vredno, nesvakidašnje, iznenadi nas! Ovi blogovi vape za upravo tako intelektualno konstruisanim tekstovima!!!!
  13. Ushzaninje (avatar)
    Ma nebitno je nisam ja bio autor tog bloga,samo sam mnogo dobro upucen u tu pricu pa sam se osetio pogodjenim kad sam video da je izbrisan.A o brutalnosti,nepismenosti i seljacizmu jocicevih uniformisanih kornjaca bi mogli da se napisu jos 10 onakvih blogova,samo mislim da za to nema potrebe,jer ovde uglavnom dolaze ljudi koje zanimaju teme pomenute u mom zadnjem komentaru
  14. Ushzaninje (avatar)
    antihrist ne pali se
  15. *~Anti~* (avatar)
    Pa možda bi se i za tebe nešto pronašlo kada ne bi pratio postavke koje vidiš. Suština je i da istražuješ. Većina blogova je mulj, ali ima i dobrih blogova. Savet broj 2: istražuj i ne čitaj samo ono što je postavljeno danas ili juče. Kosisti pretragu.
    I kao što sam rekao poslušaj savet broj 1.
  16. *~Anti~* (avatar)
    antihrist ne pali se
    Ne palim se na takve kao što si ti. Nisi moj tip.
  17. Ushzaninje (avatar)
    jos hoces i duhovit da budes..
  18. strelica66 (avatar)
    Meni se dopalo sto si pokrenuo tu temu. A Antihrist je u pravu, nisu svi tekstovi ovde ljigavi i sluzavi. Citaj i videces.
    I, opet ti kazem, ponovi tekst, zasluzuje.
  19. milebosanac@sezampro (avatar)
    Vidi vidi kako boli,a kad su Bosanca secirali niko glas da digne,NEPRIJATELJI ILI SLICNI NJIMA