Nepateticni blog - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

strelica66

Nepateticni blog

Oceni ovaj blog
E, bas sam se spremala da napisem jedan fini, nepateticni, nimalo ljigav text, kad poceo tenis.
Moracu drugi put.
Mislim, za promenu, zbog proseka.

Pošalji "Nepateticni blog" na Facebook Pošalji "Nepateticni blog" na Google Pošalji "Nepateticni blog" na My Yahoo! Pošalji "Nepateticni blog" na Live Pošalji "Nepateticni blog" na MySpace Pošalji "Nepateticni blog" na Twitter Pošalji "Nepateticni blog" na Digg Pošalji "Nepateticni blog" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. *~Anti~* (avatar)
    Nema najbolja si!!!
  2. strelica66 (avatar)
    Mora da si mi visoko ocenio ovo! (Tzv.'oceni ovaj blog)
  3. *~Anti~* (avatar)
    Oceni sama pa proveri!!!
  4. strelica66 (avatar)
    Ucinicu to odmah i bezbolno.
  5. *~Anti~* (avatar)
    Što da ne, i onako je najbolji od svih ponuđenih!
  6. *~Anti~* (avatar)
    Vidiš da vredi postavljati ovako ''nepatetične blogove''. Ana me je obradovala, još samo Nole. Veliki pozdrav za tebe!!!!!! J. (Dobih odobrenje za ovaj komentar)
  7. strelica66 (avatar)
    I mene je Ana obradovala, a sad i Nole. Sto znaci da nisam spavala, samo tush, shminka, i sad sam na poslu. Vredi!
    Pozz!!!!!!
  8. *~Anti~* (avatar)
    I Nole, i Nole!!!!
  9. *~Anti~* (avatar)
    U ala sam se nervirao, ali na kraju se isplatilo!
  10. strelica66 (avatar)
    Rekoh ti da vredi!!!!
  11. *~Anti~* (avatar)
    O strelice evo nama odgovora na ovaj ''nepatetični blog'' stvoren samo za nas dvoje. Dva vatrena navijača, ti i ja.
    Naš Nole je najbolji!!!!!!!
  12. *~Anti~* (avatar)
    Da mogu dao bih ti još pet zvezdica, ali ne mogu!!!!! Ali ti računaj kao da sam ti ih dao!
  13. strelica66 (avatar)
    Racunam kao da sam dobila jos tih 5 zvezdica. A blog je, kao sto vidis, bio namenjen svima, ali samo pravi navijaci, tj. ti i ja pretvorismo ga u 'nas' blog.
  14. *~Anti~* (avatar)
    Imam ja još jednog navijača pored sebe koji ti daje takođe pet zvezdica, tako da ti računaj!
  15. strelica66 (avatar)
    Pozz za velikog navijaca za koga znam da takodje nije spavao nocima!!! I nije 'novokomponovani' navijac od juce, a to posebno cenim.
  16. *~Anti~* (avatar)
    E pa strelice moj navijač i ja smo spremni za tenis. Nadamo se pobedi.
  17. *~Anti~* (avatar)
    POBEDILI SMO STRELICE!!!!!!!!!!!
    POZDRAV ZА ТЕBE OD VATRENIH NAVIJAČA!
    Ažurirano 27.01.2008. u 14:05, autor: *~Anti~*
  18. *~Anti~* (avatar)
    UŽIVAJ!!!!

19. *~Anti~* (avatar)
    I da ti nas dva vatrena navijača dodamo još svako od nas po pet zvezdica, pa ti izračunaj koliko ih ukupno imaš. Prevarila si se: ovo jeste bio blog za sve, ali očigledno je ostavljen najvernijim navijačima!
  20. arhangelka5 (avatar)
    i od nene *****! jedva se oporavih od uzbudjenja! bravo NOLE! bravo za slike ant.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja