mozda ludim... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dani90

mozda ludim...

Oceni ovaj blog
E ovako je sve pocelo bar kako se meni cini...!
Ja i moje drustvo smo se skupili da izadjemo u grad i prije toga svratili smo u jednu lokalnu birtiju i tamo smo popili oko 5 velikih tocenih piva.Odustali smo o ideji da izlazimo u grad,pa smo otisli do jedne benzinske pumpe posto je bilo kasno vec samo je ta pumpa radila,tamo smo jos kupili piva i sjeli na skolsko igraliste jedne osnovne skole u nasem naselju , Tu smo cijelu noc pili pivo i smejali se nekim nasim desavanjima iz osnovne skole.Sve je to super bilo svi smo se ono bash napili cak smo i rigali,da vam neduzim dalje!
Od tog dana sve se okrenilo preokrenilo nista vise nije isto bar sto se mene tice.Svaki dan postao isti kao preslikan.U sekundi sam puko ,od toga dana koji je bio od prilike prije 5 mjeseci sav izgubljen zbunjen kao da sam lud ,nista mi se neradi samo da mi je spavati ,tesko mi je uzeti jestii ma sve mi je tesko,Nemam snage ni da zivim s obzirom da sam 7 godina terenirao tennis nemoguce da sam bash tako naglo izgubio kondiciju i odgovornost prema svemu.Od toga dana sjednem na kafu sa frendom ili frendicom i samo se smijem a neznam nija cemu ili drugi dan sjednem opet na kafu i sjeban sam da uopste neznam zasto sam izasao iz kuce a neznam ni ja zasto sam sjeban,sat vremena sam sretan sve super pa drugi sat sjeban tuzan hocu da umrem,i prije mi se kao i svakom normalnom covjeku desi da je neraspolozen ali nebude mu tako svaki dan,bas svaki ,ja sam po prirodi sretan lik i uvjek neka sala zajebancija i kuliranje a od tog dana kao da je nesto uslo u mene.Nemogu zaspati do 4,5 ujutro a legnem u oko 12,1 i gledam do 5 sati ujutro u plafon kao lud, onda ustanem oko 2 popodne i tako svaki dan.Sve mi je svedno da mi kazu da su mi starci umrli mislim da bih mi bilo svedno,prije sam kontao da mi je naisao samo tezak period al ovo neprestaje,Vec su svi skontali da ja vise nisam onaj lik koji se salio i koji se samo provodio,uzivao u svemu! Nemojte pomisliti da sam se zaljubio NISAM ,ni ljubav me vise neinteresuje.Evo naprimjer danas lep suncan dan ma super takav dan nije bio u zadnjih mjesec dana a meni se iz kuce uopste nije izlazilo niti sam izasao samo da vidim jel toplo vani,! Neznam sta da radim al osecam da nesto nije u redu samnom.Nemogu vise gledati ljude muka mi je od njih samo da mi je otici negdje gdje nema nikog da malo sam budem, Ovo sto sam vam napisao je samo mali djelic sto se dogadjao u zadnjih 5 mj>nebih da u detanje pisem zato sto nebih stalo ni u 500 listova. Eto sada sam umoran bole me oci od ovog monitora ,pisacu vam jos kasnije!

Pošalji "mozda ludim..." na Facebook Pošalji "mozda ludim..." na Google Pošalji "mozda ludim..." na My Yahoo! Pošalji "mozda ludim..." na Live Pošalji "mozda ludim..." na MySpace Pošalji "mozda ludim..." na Twitter Pošalji "mozda ludim..." na Digg Pošalji "mozda ludim..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
  1. LBarbara (avatar)
    Blagi oblik depresije...ima leka...ali pod hitno kod psihologa da ne predje u tesku depresiju...To je gadno...
  2. Babe_Lea (avatar)
    Da je depresija , depresija je ali ne bih se slozila da je blagi oblik sobzirom na simptome.
    Pothitno menjaj zivotnu pricu ili idi kod doktora.
    Mislim da si izgubio totalnu motivaciju u zivotu a uzrok moze da bude secanje "kako je nekada bilo bolje", sto i nije bas netacno mada ne treba se predavati.
    Pisi ovde kad god pozelis ( a nadam se da ces cesce) jer ce ti to dosta pomoci.
    Drzi se, ne predaj se, u tebi samome je veci spas nego u lekovima mada po nekada ih se mora uzeti, bar u prvo vreme.
    Pozdrav
  3. xiaoyu (avatar)
    Javi se psihologu ili psihijatru. Sigurno ti treba stručna pomoć da prevaziđeš ovu 'krizu'. Ako ti nešto znači idi na pdforum zdravlje, tamo je moderator WW koja je psihijatar i sigurno će ti pomoći bolje od nas laika. A ima i tema psihijatrija pa tamo postavi pitanje.
    Moj ti je savet da ne čekaš dugo, jer što pre porazgovaraš sa nekim, pre ćeš se bolje osećati. Mislim da to nije nešto što ne može da se prebrodi.
  4. Шалом (avatar)
    Молитва, у Православну Цркву код Свештеника на исповест
  5. parka (avatar)
    jao...
    dani, xia i babe_lea su te lepo posavetovale. nemoj da slušaš nas ovde nego porazgovaraj sa nekim stručnijim. nije strašno, a i ne boli =)
    nemoj da brineš. sve se to da rešiti.
  6. Oximoron (avatar)
    Ma smor ti je.
    Shvatio si da je zivot isti svaki dan.
    Ne treba ti profesionalna pomoc,imas bre 18 god...Nadji devojcicu,treniraj tenis,kad ti je dosadno pij,slusaj psychodeliju.
    Sam ces naci motivaciju za zivot.Ne moze niko drugi to da uradi umesto tebe.
    Ali najvaznije-nadji devojcicu.
  7. parka (avatar)
    vau.
    devojčica će sve da reši, jel? i osećanje besmisla i melanholije, nedostatak energije... možda, al na mesec dana. i posle još gore, pošto će ih biti dvoje u tome.
    bolje da problem reši u 18, nego da ga vuče do 38, pa onda ok, vreme mu je za profesionalnu pomoć.
  8. Minaqua (avatar)
    Ma ne zanima te ljubav jer jos nisi nasao neku u koju bi se zaljubio, kad je nadjes pa kad te to osamari, neces znati gde si... A ja ne bih znala sta ti se desava, ne bih rekla da je depresija, ali opet... Ko smo mi, ako stvarno zelis nesto da promenis a ne mozes sam, prica sa psihologom je skroz kul stvar, to mozes i u skoli, kod skolskog psihologa.
  9. *~Anti~* (avatar)
    Da, da, psiholog će da reši sve tvoje probleme, samo ti nih slušaj. To sam i ja mislio kada sam bio u tvojim godinama, a i mnogo kasnije.
    Traži inspiraciju u sebi, u drugima, šetaj, ne zatvaraj se, pričaj sa drugima, što da ne nađi i devojčicu....... Imaš gomilu pocija!!!!
    Ti ako odeš kod psihologa, onda te on pošalje kod psihijatra, psihijatar ti prepiše antidepresive i problem je rešen. Malo sutra.
  10. _AskA_ (avatar)
    Ma 0pushten0..najb0Lje bi biL0 da swratish k0d psih0L0ga na kratk0..
    shta tw0ji mat0rci kazhu na t0?
  11. *~Anti~* (avatar)
    Ja ti na sve to kažem setićeš me se!!!!
  12. xiaoyu (avatar)
    Dajte ljudi depresija nije stvar za zayebanciju. Dečko je sam primetio da nešto ne štima i to vuče već pola godine. Da je to samo prolazna stvar već bi se razrešilo. Ne budite malograđani.
    Dani, razgovor sa stručnim licem će ti sigurno pomoći. Ti ne moraš da uzimaš lekove ako ne želiš, u suštini lekovi ti tu samo pomažu da lakše prebrodiš teško stanje. Razgovor je taj koji je bitan i koji će ti pomoći. Veruj mi osećaćeš se mnogo bolje. Moraš da se pokreneš, a stručnjak će ti objasniti kako. Lako je svima ovde da palamude šta trebaš da radiš kad nisu u tom stanju i ne znaju koliko je tebi teško.
  13. *~Anti~* (avatar)
    A ti znaš kako mu je???? Veruj mi ja pričam iz iskustva. Psiholozi su čista kenjaža. On može da razgovara sa bilo kim. I da to učini bolje bi prošao nego da ode kod tih kenjatora.
    Ažurirano 23.01.2008. u 00:58, autor: *~Anti~*
  14. xiaoyu (avatar)
    To što si ti naleteo na kenjatora ne znači da su svi takvi.
  15. strelica66 (avatar)
    Zamisli situaciju, sin ti jedva prezivi saobracajku, poginu mu 2 druga, otac ti nakon 9 dana dozivi mozdani udar. A ti vodis firmu, pichish od bolnice do firme, banke itd.
    I izadjes iz svega, ne bas bez ikakvih posledica, ali bez depresije.
    Ima i toga, veruj mi.
    Probaj da se trgnes sam, za pocetak, pa posle uz pomoc prijatelja. Pa ako ni to ne pomogne, onda probaj sa strucnjakom, mada vecina stvarno samo prepishe lekove, cak te i ne saslusha.
  16. *~Anti~* (avatar)
    To za lekove i ja kažem strelica66, ali ovde su svi drugi mnogo pametniji!!!!!
  17. strelica66 (avatar)
    Pa, IQ u proseku je impresivan, moram priznati. Samo ne rekoh visok ili nizak.
  18. *~Anti~* (avatar)
    Pa da ''visok'' zar ne???
  19. strelica66 (avatar)
    E, provali me sad
  20. tara (avatar)
    psiholozi nisu citsa kenjaza...zbog cega da ne ode kod psihologa..pa kad te boli zub ne odes kod prijatelja da ti izvadi ili popravi,niti ga popravljas asm nego ides kod zubara...strasno kakav primitivizam!decku je lose,primetio je to,traje,nije za igranje ni nesto prolazno...zbog cega da ne ode kod psihologa?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja