Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hakim bej

Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase.

Oceni ovaj blog
Ne trudite se, sam cu.

Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na Facebook Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na Google Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na My Yahoo! Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na Live Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na MySpace Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na Twitter Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na Digg Pošalji "Cast nam niko ne moze oteti, a sve drugo nije nase." na del.icio.us

Ažurirano 28.09.2014. u 22:02, autor: hakim bej

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Uvek budi veci covek od onog ko ti zlo cini.Mozda zvuci glupo,ali ako mu vratis istom merom padas na njegov nivo.A to je strmoglav pad. Neces se zbog toga bolje osecati.

Dobar text.
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Ignoscas semper alteri,numquam tibi".

/"Oprastaj uvek drugome,nikad sebi"/
    Publije Siranin
  3. Fiamma (avatar)
    Ne cini nepravdu ni onom koji ti je nepravdu ucinio; nikad ne vracaj zlo za zlo.
    Ali, šta kada ti u duši ostane praznima zbog toga šta ti je učinjeno?
    Pre dosta godina sam bila jako povređena od strane jedne osobe, ni kriva ni dužna, i želela sam da se osvetim, nisam znala kako... Trudila sam se da zaboravim, nisam uspela.
    I dan danas nisasm zaboravila i boli me, i dana danas, iako tu osobu nisam videla godinama, ja to ne mogu da zaboravim, ne mogu da oprostim, i volela bih da joj nanesem zlo, jer mislim da bih se bolje osećala...
  4. hakim bej (avatar)
    Mrznja stvara jos mrznje.
    To je starije od nas.
    Nastavi da trazis nesto lepo cime ces da popunis prazninu.
    Tada ces shvatiti da praznine odavno nema, i onda to lepo mozes zadrzati samo za sebe.
  5. Fiamma (avatar)
    Mrznja stvara jos mrznje.
    Ово је тачно, али шта да радим...
    Nastavi da trazis nesto lepo cime ces da popunis prazninu.
    Tada ces shvatiti da praznine odavno nema
    Лакше рећи него учинити...