Muška provokacija ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Muška provokacija ...

Oceni ovaj blog
Za koga se vi to ženske šminkate, lakirate, frizirate, dzogirate, solarišete ??? Zbog sebe, muža, dečka ? Teorije nema, to vi radite zbog konkurencije u svom rodu i okruženju . Kako to da se mi muškarci ne friziramo svake nedelje, ne idemo kod manikira, pedikira ?

Kako to, mi muškarci , bar je samnom to slučaj, nikada u životu nismo stavili neku pomadu na lice, a imamo kužu 100 puta bolju no vi koji to radite svaki dan...kako to, vama treba sat vremena boravka u kupatilo, a nama jedva minut? Kako to, da su naši nokti kvalitetniji od vaših, a vi ih svake nedelje mazite, pazite, farbate i ukrašavate.

Kako to, vi ženske imate na sebe po 5 lančeva,
prstenja, ogrlica, mindjuša i boga oca, a mi jedva da sat prihvatamo da stavimo na ruci. Čemu to papagasko-kindjurisko ponašanje vas žena , devojaka? Za koga se to vi ukrašavate, za karneval u Riju, ili za poglede nekih muškaraca sa kojima i onako nećete biti-valjda.

Kako mi muškarci kupimo cipele i odlučimo se za dva minuta za model, a vi morate nedelju dana da obidjete 100 prodavnica, i obično se desi, da su sve cipele prouzvodene, naravno samo model koji ste vi zamisli se nije još proizveo ? Imam još stotinu pitanja, ali broj limitiranih karaktera slova me sprečava da vam i dalje postavljam pitanja!!! Ali i na ove moje zapitanosti gore, teško da imate neke smislene odgovore.

Pošalji "Muška provokacija ..." na Facebook Pošalji "Muška provokacija ..." na Google Pošalji "Muška provokacija ..." na My Yahoo! Pošalji "Muška provokacija ..." na Live Pošalji "Muška provokacija ..." na MySpace Pošalji "Muška provokacija ..." na Twitter Pošalji "Muška provokacija ..." na Digg Pošalji "Muška provokacija ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Hej!Opet ti zene pa zene.Sta ti generalno imas protiv "lepseg" pola?

Navodnici su i pitanje i odgovor.Nisu sve zene bas takve,a i vama muskarcima niko ne brani da se kindjurite.
    Naravno,to bi dovelo do pitanja o vasem s... opredelenju ali,nismo mi krive zbog takvog stava velikog dela populacije.Zenama je jednostavno u krvi da nesto menjaju na sebi i nikada nisu 100% zadovoljne svojim izgledom.Isto vazi i za garderobu,posebno za obucu(iz iskustva). Mora da bude savrsena.Ne preterano skupa ili firmirana,cast izuzecima.
  2. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Hej!Opet ti zene pa zene.Sta ti generalno imas protiv "lepseg" pola?

Navodnici su i pitanje i odgovor.Nisu sve zene bas takve,a i vama muskarcima niko ne brani da se kindjurite.
    Naravno,to bi dovelo do pitanja o vasem s... opredelenju ali,nismo mi krive zbog takvog stava velikog dela populacije.Zenama je jednostavno u krvi da nesto menjaju na sebi i nikada nisu 100% zadovoljne svojim izgledom.Isto vazi i za garderobu,posebno za obucu(iz iskustva). Mora da bude savrsena.Ne preterano skupa ili firmirana,cast izuzecima.
    Imam nešto protiv žena, mnogi nemaju ništa...