e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ognjen93

e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri....

Oceni ovaj blog
bilo bi extra,gledam tipsarevica decko igra protiv jednog od najboljih tenisera ikada,a ipak se bori,grize za svaki gem,da su tako igrali fudbaleri gledali bi smo ih letos na E.P. u Austriji i Svajcarskoj......:-D:-D:-D

Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na Facebook Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na Google Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na My Yahoo! Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na Live Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na MySpace Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na Twitter Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na Digg Pošalji "e da su fudbaleri i kosarkasi kao teniseri...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sunceva svetlost (avatar)
    [B]E moja majka uvek govori: ''Da je moja baba imala brkove i onu stvar bila bi djedo''![/B]
  2. strelica66 (avatar)
    Cuvena zemlja Srbija, svi prate fudbal, svi selektori, sve moj...
  3. *~Anti~* (avatar)
    Koliko je samo to upropašćene mladeži. Da sabereš sve klubove na jedno mesto dobićeš fabriku antitalenata i nepismenosti. Ne znam samo da li im ide radni staž za takva pregnuća. Ako ide bar doprinose poboljšanju opšte slike zaposlenosti u zemlji.