Vukajlija (par definicija) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

acca blog

Vukajlija (par definicija)

Oceni ovaj blog
Pozajmi mi dete da uđem u poštu!

Пошто неке институције попут пошти и банака у својим чекаоницама имају правило да људи с малом децом и бебама могу да дођу до шалтера преко реда (што је, у основи, добра идеја), наравно, као што то обично бива, нашли су се и људи који ће то злоупотребити, па се код поште може чути и реченица из наслова дефиниције.

Ситуација из поште од пре пола сата...
Улази жена с бебом на рамену у пошту, заобилази змију од 50 пензионера и осталих, долази до шалтера, уплаћује паре и одлази.
После пар минута улази човек са оним истим дететом на рамену (само му је скинуо капу), заобилази ред, подиже паре и одлази. У то време и ја завршавам са својом трансакцијом на суседном шалтеру, па у исто време излазимо из поште. Прилази лик оној жени и каже:
- Е, снајка, много ти хвала, навратићу мало ових дана до вас.

Mis univerzuma

Takmičenje u lepoti, na kojem se nikada ne pojavljuju konkurentkinje sa marsa, jupitera, venere i drugih planeta iz ili izvan našeg sunčevog sistema.

Nije utvrdjeno da li ga bojkotuju, ili su jednostavno neobaveštene.

Moj čovek

Ortak koji nas razume bez i jedne izgovorene reči.

Šta ima za piće?! Samo pivo a?! O pa doneo sam ja Vinjak!

To je moj čovek. Idem po čaše...

Je l' hvataš braću Karić?

Pre nekih 15-ak godina, kada su nacionalnu frekvenciju imala samo 3 kanala RTS-a i kada su ostale televizije bile u povoju i sa signalom u samo pojedinim delovima Srbije, ovo je bilo jedno od šaljivih pitanja koje se odnosilo na BK televiziju, posle kog je, u slučaju pozitivnog odgovora, tek počinjala zajebancija ortaka na konto njegove seksualne opredeljenosti.

Prepisivanje na bubicu

Zločinački poduhvat protiv sopstvenog mozga. Nekad su đaci i studenti prepisivali, ako već moraju, na boemski način - ispišu puškice kod kuće, usput pola toga i nauče. Danas većinu zabole patka da se muče, dovoljno je otići do najbliže bandere, poskidati oglase ( ima ih više nego umrlica ) na kojima se nudi usluga iznajmljivanja kompletnog aparata za dvosmernu komunikaciju, pomoću kojeg ćete dobiti željenu peticu ili desetku. A znanje? Ma koji ***** znanje, šta će to kome. Ovaj nus-produkt tehnike koriste uglavnom srednjoškolci u "ladimo jaja" školama i studenti "platio sam, boli me *****" fakulteta, i to i nije neki problem, oni će ionako biti jebeni menadžeri. Fora je što se pojava omasovila na fakultetima koji treba da proizvedu: inženjere, lekare, ekonomiste, koji će sutra "nositi" ovu zemlju, tako da neće biti nikakvo čudo ako mostovi budu padali zbog jedne nule viška u proračunu, ili nekom ugrade protezu sa 36 zuba.

-Alo, alo...slušaj zadatke. ******, kakva je ovo matematika, nigde brojeva.
Prvi: neki lim ( limes ) pa crtica na desnu stranu, pa položena osmica ( beskonačno ), pa šajkača na levu stranu ( suma ), a ispod i = 1, a iznad n. pa onda ide 2 h ćirilično ( x ) + 4 kroz h ćirilično na malu dvojku ( na kvadrat ) - 8, pa sve to na neko i.
Drugi: Jao, ovo je sa nekim dlakama ( integrali ).
- Glas sa druge strane žice ( najčešće iznajmljeni apsolvent PMF-a ): Prvo ću da ti odradim taj sa šajkačom, a posle taj sa dlakama. Javljam rešenje za 15 min ( prevrt očima i ******* milosne majčice u sebi ).

Sutra:
- E kevo, 10 sam dobila, znači, razvalila sam.
-Jao, ljubi majka svoju pametnu devojčicu. Znala sam da u tebi čuči genije.

izabrano sa Vukajlije

Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na Facebook Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na Google Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na My Yahoo! Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na Live Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na MySpace Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na Twitter Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na Digg Pošalji "Vukajlija (par definicija)" na del.icio.us

Oznake: humor
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
  2. veljahudin (avatar)
    Posle od ovakve dece nastanu nasi ministri pa bog da nas vidi!!!
  3. NeshaDeBeli (avatar)
    Koji ti je nick na Vuki?