Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii...

Oceni ovaj blog
Za učestvovanje u rijaliti-šouu „Moja desna ruka", u kojem će Seka Aleksić izabrati svog pomoćnika, prijavilo se skoro 450.000 ljudi! Samo njih 12 dobiće priliku da se takmiči u šouu, čije je emitovanje najavljeno za kraj februara.

Ova fascinantna vest pokazuje , da smo mi kao , homosapijensi, kao gradjani, jedan od najLicemernijih naroda ove planete zemlje...
Bogte, gotovo pola miliona osoba u Srbiji bi pristalo da bude kurir, poštar, batler Seke Aleksić.

Do juče 90 % Srbije se gnušalo nje kao pojave, nje kao pevačice, nje kao gradjanke.
Uvek sam govorio, da pola Srbije jedno misli, drugo radi, treće govori. A ko zna šta tek radi ona druga polovina ? Možda potajno sluša Micu Trofrtaljku i sanja da joj budu saradnici i korespodenti.

Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na Facebook Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na Google Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na My Yahoo! Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na Live Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na MySpace Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na Twitter Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na Digg Pošalji "Šampioniiiii, Šampioniiiiiiiiiii..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Spali smo na niske grane,bez daljnjeg...
  2. EuReKa44 (avatar)
    he,he ...
    To je Srbija,brale - volu pevaljke,pa to ti je ...