Jedan Randevu Preko interneta - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Jedan Randevu Preko interneta

Oceni ovaj blog
zzzzzzzzz

Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na Facebook Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na Google Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na My Yahoo! Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na Live Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na MySpace Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na Twitter Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na Digg Pošalji "Jedan Randevu Preko interneta" na del.icio.us

Ažurirano 05.04.2010. u 21:13, autor: bud@

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Pa ocekujemo nastavak u sto kracem roku.Zadivio si me pricom.Malo ti ovaj predajnik kvari sigurnu 10-ku ali je u sustini prica odlicna.Stvarno si me iznenadio.BRAVOOO!

Desavaju se takve stvari te bi ova tvoja prica mogla da bude i upozorenje.

2. iivanabg (avatar)
    hahahha iznenadio si me :rumenka:
    text je dobar svidja mi se...ima nesto sto mi nije jasno, ne znam da li da napisem ovde ili na pp:rumenka:
    Ažurirano 12.01.2010. u 10:32, autor: iivanabg
  3. Say it right (avatar)
    lepo, zanimljivo

cekam nastavak!
  4. Tol (avatar)
    MAngupe perverzni...trazio si da malena od 17 bude strucnjak kibernetski(????)..no..ako te pale klinke.oki...idemo dalje...
  5. bud@ (avatar)
    Hahaha! Hvala vam na chitanju i prepravkama. Nisam dugo pisao priche, ovo me je zabavilo. Naravno realnost ispliva i postane jasnija kada dogodovshtinu ispishesh nego drzish u sebi. Mozda je ovo o tome kako bi bilo, neznam. Meni je pomoglo.