"I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..." - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Taisa

"I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."

Oceni ovaj blog
Gledala je u njega kao u nešto što nikada neće imati, nekoga ko je nikada neće ni pogledati, ..., on je za mene neko, a ja sam za njega niko, mislila je,...nadala se videvši ponekad njegov osmeh, makar je i okrznuo,..., gubila nadu kada je ne bi u prolazu ni pogledao,....
Sva ljubazna prema njemu u strahu da ne pokida najtanju nit, makar prijateljstva,.., uvek sa osmehom kada bilo šta njemu kaže,... i td. i bla, bla...

Prođoše godine. Pomirila se sa tim da je ne voli, da ga nije možda vredna, da voli neku drugu,..., baš dosadno.

I onda jednog dana, na jednoj sedeljci, nagovoriše ga da kaže jednu svoju pesmu.
To je bila pesma o ženi, pesma o toj ženi, nedvosmisleno, pesma o njoj. Stajala je prilepljena za zid i tresla se, tačnije protresala je jeza od glave do pete i nazad,..., on nikada nije pisao ljubavne pesme, on je bio iznad toga, on nikada nije govorio nežne reči, jer bio je iznad toga, a sada govori stihove upravo njoj,... I to je to, mislim NIŠTA.

Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na Facebook Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na Google Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na My Yahoo! Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na Live Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na MySpace Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na Twitter Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na Digg Pošalji ""I OPET MI DUŠA SVE O TEBI SANJA,..."" na del.icio.us

Ažurirano 14.01.2010. u 21:58, autor: Taisa

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Say it right (avatar)
    ih bre....kako nista?
  2. Taisa (avatar)
    Takav ti je on.
  3. Say it right (avatar)
    a ti?
  4. Emin@ (avatar)
    Hmm.Muskarci...ko ce njih razumeti???
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    I ovaj tekst potvrdjuje,kako je to praksa vec ustanovila,da je sve vise plasljivih muskaraca..
    Nema nam druge..devojke preuzmite inicijativu ako imate motivaciju.
    Bonton je mrtav..nuzda zakon menja!

Ps.Nisam sigurna,mozda ja to ozbiljno...
  6. Say it right (avatar)
    ako je dotle doslo draga Lejla....propade nam svet
  7. Taisa (avatar)
    Pa moraće nešto da se menja, ali ovaj ne voli žene sa takvom inicijativom. Ma čudan je. Šteta!
  8. 1976! (avatar)
    Jedan poziv na kafu neće nikome naškoditi,ma sa čije strane da dođe.Trebalo bi sa njegove,ali neće se urušiti savet ako bude i sa njene...Ako mu to zasmeta-onda nije ni bilo ničega,osim ,možda,njenih iluzija."...Da je valjalo,to bi trajalo..."
    Ima jedna kvaka...kafu treba piti polako,otvorenog srca.
    (Uvažena gospođo,ne sumnjam da Vi ovo znate )
  9. Taisa (avatar)
    E koliko je bilo popijenih kafa, pa ništa. Ali ja nisam rekla da je ovo priča o meni.