Opet ja.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

Opet ja....

Oceni ovaj blog
Razmišljam,,znači još nije bila plata....ludim...računi za vodu struju i telefone...čekovi bez pokrića...verovanje u bolje sutra..opet bez pokrića..Razmišljam ..znači živ sam... ali ništa ne traje večno....čak ni život ...samo računi za struju vodu i telefone....

Pošalji "Opet ja...." na Facebook Pošalji "Opet ja...." na Google Pošalji "Opet ja...." na My Yahoo! Pošalji "Opet ja...." na Live Pošalji "Opet ja...." na MySpace Pošalji "Opet ja...." na Twitter Pošalji "Opet ja...." na Digg Pošalji "Opet ja...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Boli...znaci,ziv sam...nerviram se...znaci ,ziv sam...imam racune...znaci, ziv sam...ludim...znaci,ziv sam....Ili sam u paklu?

Definicija zivota...
  2. Marguise of the Angels (avatar)
    Svetla tačka u celoj priči, ako ne možeš da platiš račune, uvek možeš u zatvor, odmoriš se kao čovek, a tamo je sada uglavnom pošten svet.
  3. miwka (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Boli...znaci,ziv sam...nerviram se...znaci ,ziv sam...imam racune...znaci, ziv sam...ludim...znaci,ziv sam....Ili sam u paklu?

Definicija zivota...

Slažem sa tobom ,Lelavi..prvih sto godina je ipak najteže....
  4. miwka (avatar)
    Citat Original postavio Marguise of the Angels
    Svetla tačka u celoj priči, ako ne možeš da platiš račune, uvek možeš u zatvor, odmoriš se kao čovek, a tamo je sada uglavnom pošten svet.
    Slažem se sa tobom da je u zatvorima mnogo poštenog sveta ali samo zato što za sve kriminalce nemamo dovoljno zatvora....
  5. REVELIN (avatar)
    Miwka.....živa sam po svim parametrima kao i ti ,ali me
    nekako svaki dan uteši saznanjem da će jednom
    sve biti juče.....svaki dan jednom bude juče,koliko
    već sutra ....ma nek smo živi i zdravi i nek nas
    čuva Bog....bilo je i gorih vremena,a sad su samo uspomena .
  6. gagili48 (avatar)
    miwka, ti jos razmisljas o nepotrebnim stvarima?Pa zar nismo rekli da okreces misli u drugom pravcu u Novoj godini...mani racune bre...Ima toliko lepih stvari o kojima mozes razmisljati...
  7. miwka (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    miwka, ti jos razmisljas o nepotrebnim stvarima?Pa zar nismo rekli da okreces misli u drugom pravcu u Novoj godini...mani racune bre...Ima toliko lepih stvari o kojima mozes razmisljati...
    Ima ,Gagili ..mnogo lepših stvari ali nakupi se i ovih ne baš lepih pa pretegnu
  8. miwka (avatar)
    Citat Original postavio REVELIN
    Miwka.....živa sam po svim parametrima kao i ti ,ali me
    nekako svaki dan uteši saznanjem da će jednom
    sve biti juče.....svaki dan jednom bude juče,koliko
    već sutra ....ma nek smo živi i zdravi i nek nas
    čuva Bog....bilo je i gorih vremena,a sad su samo uspomena .
    Pa ti si nemoguća...odkuda ti tolika energija da stižeš na sve stranice ovog forume i da lepiš svoje priloge i da stigneš da pročitaš sve i daš svoje komentare i šalješ oslikane poruke...Zadivljen sam Tobom..kao i sa Gagom.željenom.Lelavi i sad jo mnogo svojih virtuelnih prijateljica..A nNašeg druga Tigra ne smem da zaboravim
  9. zeljena (avatar)
    Boze Miwka,pa zar ti kuci nemas neku fijoku...Ja to lepo sve sakrijem...i kad ne vidim...nema sta da me nervira...
  10. miwka (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Boze Miwka,pa zar ti kuci nemas neku fijoku...Ja to lepo sve sakrijem...i kad ne vidim...nema sta da me nervira...
    Imam ,Željena...ali sam zagubio recepat za amneziju...
  11. REVELIN (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Pa ti si nemoguća...odkuda ti tolika energija da stižeš na sve stranice ovog forume i da lepiš svoje priloge i da stigneš da pročitaš sve i daš svoje komentare i šalješ oslikane poruke...Zadivljen sam Tobom..kao i sa Gagom.željenom.Lelavi i sad jo mnogo svojih virtuelnih prijateljica..A nNašeg druga Tigra ne smem da zaboravim
    Koliko sam ti puta rekla da sam uvek tu negde.....
    Vodolijom vlada Uran....pa ti sad vidi koja je to energija
  12. tanjanish (avatar)
    Tvoja briga je nažalost briga velikog broja ljudi-zato se nedaj-preživećemo
  13. dusan jovic 95 (avatar)
    Lele Milane gde me podseti na to!