Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Зокијов блог

Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?

Oceni ovaj blog
ops:...бијо неки лик и звао се Божа, и бијо толико ружан да о сексу није могао ни да сања, осим са животињама, или сл. и како то бива у животу и њему се осмехне срећа (само треба бити стрпљив) и наиђе на неку гадуру са сличним проблемом. Божа је бијо у позним годинама и кад му се по први пут указала прилика да са овом "подлом наказом" дође, до тако дуго у потаји чеканог интимног односа, није часијо часа већ је одмаћ сатерао у ћошак у улазу своје зграде. И онако љут к`о овца устремијо се и напао плен, не обазиручи се на то да је тек поподне , није чак ни мрак пао.
И таман што га је потопијо у топлу јазбину, на степеништу се појаве три бабе ( оне досадне што увек носе кишобране са собом и знају ко је коме шта и ко није платијо струју итд...) и почну да их ударају оним кишобранима и да испуштају оне чудне крике к`о да су виделе бог зна шта.
Ова се ругоба узјогунила и почела да се отима из божиног чврстог загрљаја ( пре стисак очајника него загрљај, ал` `ајде ) а Божа онако у паници, сав знојав, балав и узбуђен, али ипак прибран схвати да ако је сад пусти можда му је то последњи пут.
Бабе и далје витлају и дижу узбуну, а он, јадник онако са панталонама на пола копља истрчи, са све наказом на мајмуну и претрчи преко пута, ( као они виљушкари, са само једном виљушком, којима су некада у робним кућама преносили ролне итисона), улети у улаз и настави....
Наравно то су све из оближнје баште посматрали локални " боеми " и дали му надимак, тако се барем прича....
е, сад мене занима да ли је неко од вас бијо у сличном проблему и да ли је Божа одреаговао као цар или не?

Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na Facebook Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na Google Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na My Yahoo! Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na Live Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na MySpace Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na Twitter Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na Digg Pošalji "Божа виљушкар, сналажљивост или анимални нагон?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sunceva svetlost (avatar)
    [B] :lol: :lol: :lol: Bravo za Božu!!!![/B]
  2. *~Anti~* (avatar)
    Carpe diem.
  3. *~Anti~* (avatar)
    Boža in res. I nema stres.
  4. *~Anti~* (avatar)
    :grin:
  5. *~Anti~* (avatar)
    I viljuškari su ljudi!
  6. sunceva svetlost (avatar)
    [QUOTE]Boža in res. I nema stres.[/QUOTE]
    Vala u pravu si Antihriste! :lol: :lol: :lol:
  7. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Ne samo da su ljudi, nego i imaju dušu, a uz to su i snalažljivi!!!![/B]
  8. *~Anti~* (avatar)
  9. jelenajovziv (avatar)
    :lol boza je prvi!!! sta ce covek?! kad se mora onda se mora!!!
  10. tara (avatar)
    jedan je boza
  11. VažnoJeZvatiSeFridrih! (avatar)
    Razumem ja ovog Božu. I ja imam problema sa brkovima. Mada, možda se Boža do sada snašao.
  12. *~Anti~* (avatar)
    Kad čitam priču o Boži ja ovako...

Ažurirano 19.01.2008. u 20:30, autor: *~Anti~*
  13. *~Anti~* (avatar)
    I ne reče ti nama šta bi sa Božom?
  14. ja_genije (avatar)
    božo, a što im ne kažeš kako smo se super uhodali? možda bi neko i da proba!
  15. Зоки (avatar)
    pa ko bi' osim nas dvoje priznao sebi da je dovoljno ruzzan za ovakvu akciju?