A Vi kako te?

Dakle cekam sabah sa sejtanom, ili sto bi mladi rekli -blejim. I tako blejeci razna razmisljanja mi padaju na pamet. Eto npr. setio sam se kako su pompezno reagovali na dnevniku i u stampi sto opet mozemo u komsiluk bez mnogo cimanja i stajanja u redovima pred komsijskim ambasadama. A eto bili smo dobri pa nas pustise da malo odemo i kod njih da vidimo kako zive. E bas im hvala, pravi su ljudi. Mislim ti iz EU. Doduse meni to bas i ne znaci nesto. Jer ja sam i pre mogao da skitam po EU samo sa pasosem (taki mi pasos). A opet sa druge strane, posle dosta godina Beograd sam napustio na kratko tek koliko da odem do Barande. Pa sad moze da se vidi koliko mi sve to znaci. Ok ne treba biti samoziv i treba misliti i na druge kojima to puno znaci. Evo na primer kum mi se vratio iz U.S.A. i ( neka mi ne zameri ako ovo procita) podsetio me na Blagoja iz "Vratice se rode". Sve u superlativu prica o onim retardima iz U.S.A. Mislim, opet napominjem nisam ga birao za kuma bez razloga nego jer je super covek. Ali nekako mi palo na pamet da ga pitam, (kao u onoj seriji) "A jel te mama zove Bil, Buch..." Ok stoji to da nisam bio tamo (doduse nesto mi se ni ne ide sve da me traze) i da neznam kako je tamo. Stoji to, isto kao sto stoji i da je ovde go K...C od zivota ali isto tako stoji da bi ja pre u pomenutu Barandu nego u centar sveta. Taka mi narav... Mozda i zato sto bi tesko podneo da mi glavni baja u drzavi bude crnac. To mu dodje kao kada bi ovde glavni bio npr. onaj sto se proslavio sa pitanjem :"A Vi kako te?".
Doduse ovo sa ovdasnjim bajom i nije SF...
Eto npr. o tome razmisljam cekajuci sabah sa sejtanom.....
Laku noc!:snesko3:
 

Back
Top