ZAMIŠLJAM TE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

ZAMIŠLJAM TE

Oceni ovaj blog
Zamišljam te
kao sasvim običnu
čak kao neobično običnu
romantičnu
i nesebičnu
euforičnu
i haotičnu
pragmatičnu
i porodičnu
lažima nevičnu
i meni sličnu

Jer samo takvu bih mogao
da te volim
a to što ja
u pesmama mojim
lepim ti krila
nebeskih vila
to činim da bi mi
slika dnevnog sivila
manje sumornija bila

Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na Facebook Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na Google Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na My Yahoo! Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na Live Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na MySpace Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na Twitter Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na Digg Pošalji "ZAMIŠLJAM TE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Ode ti,miwka,u legendarne pesnike.Tvoje reci ce jos dugo da se pisu po spomenarima,klinke ce da ispisuju ljubavna pisma tvojim recima...

Ažurirano 08.01.2010. u 17:33, autor: Emin@
  2. SibirskiTigar (avatar)
  3. petrana (avatar)
    samo lepi, sto god
  4. zeljena (avatar)
    Sve smo ti miwka ovde mladi lepi andjelcici,a lepo si nas opisao onakve bas kakve jesmo...kao da nas poznajes...bogami mene...bas do u detalje...
  5. miwka (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Ode ti,miwka,u legendarne pesnike.Tvoje reci ce jos dugo da se pisu po spomenarima,klinke ce da ispisuju ljubavna pisma tvojim recima...

Kad nečije pesme nastave da žive u spomenarima to je za me ne kao nagrada za ŽIVOTNO DELO....Lelavi....
  6. miwka (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    O duetu..Sibirski ..miwka sve najlepše

7. miwka (avatar)
    Citat Original postavio petrana
    samo lepi, sto god
    Lepim lepim ali strepim da ne pocepim

8. miwka (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Sve smo ti miwka ovde mladi lepi andjelcici,a lepo si nas opisao onakve bas kakve jesmo...kao da nas poznajes...bogami mene...bas do u detalje...

Zar vas ne poznajem..valjda ja znam šta oseća moja Željena

9. zeljena (avatar)
    Kao sto rekoh izgleda do u detalje...cak mnogo bolje nego neki koji bi trebalo da su mi mnogo bliskiji...i da bolje poznaju...al nema veze...imamo mi ovde jedni druge..
  10. miwka (avatar)
    Kao sto rekoh izgleda do u detalje...cak mnogo bolje nego neki koji bi trebalo da su mi mnogo bliskiji...i da bolje poznaju...al nema veze...imamo mi ovde jedni druge..
    Kako si to lepo rekla..imamo mi jedni druge..kako je to uzvišen osećaj makar bio i virtuelan

Veliki poljubac za tebe,Željena..i za sve koji osećaju isto..IMAMO MI JEDNI DRUGE
  11. zeljena (avatar)
    Naravno miwka i u dobru i u zlu...i u sreci i u tugi...pogotovo u tugi

Miwka,svideo mi se strasno jedan tvoj stih..pa ako mi dozvolis...ja bih ga stavila na moj profil...kao moj potpis..toliko mi se dopada...
  12. miwka (avatar)
    Naravno miwka i u dobru i u zlu...i u sreci i u tugi...pogotovo u tugi

Miwka,svideo mi se strasno jedan tvoj stih..pa ako mi dozvolis...ja bih ga stavila na moj profil...kao moj potpis..toliko mi se dopada...
    Sa zadovoljstvom ti dozvoljavam.Biće mi velika čast...i daj da vidim šta si to naumila......
  13. zeljena (avatar)
    Pa htela sam da ga stavim u potpis...al mi se nekako zagubi potpis...pa sam ga stavila ...vidi na mom profilu...ili bilo gde na nekom mom postu....
    I hvala ti miwka...
  14. LJILJA MMM (avatar)
    eh, što ti je mašta pesnička......hrana za dušu.....lepo je kad osećaš da si sit
  15. gagili48 (avatar)
    Legendooo...divna pesma!
  16. EuReKa44 (avatar)
    Decacki dopadljiva pesmica. Odlicna je, 5+!
  17. mesecevojezero (avatar)
    Sta reci,osim dirljivo i divno.
  18. tanjanish (avatar)
    Oblikuješ i stvaraš snove-redak je to dar
  19. Dijenek (avatar)
    Одавно не прочитах нешто лепше.
    Свака част.