U savršenom zivotu... Baš... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DjoloIznogud90

U savršenom zivotu... Baš...

Oceni ovaj blog
Nešto sam razmišljao o životu... Gamer sam i pomislio sam sta bi bilo kad bi koristili neke opcije iz igara... Npr. tako vazne Quick Save na F6 i Quick Load na F5. To bi bilo savršeno...

Zamislite (bar muski deo i malo zenskog dela ), svidja vam se neka devojka. Sedi sa drugaricom u kaficu. Ne znate kako da pridjete, ALI, imate pomoc.

Pokušaj No1.

Prilaziš devojci, hvataš je za guzu sa šmekerskim osmehom na licu...
Fljuuuuuuus..! Šamar...
F5... LOADING... ... ...

Pokušaj No2.

Prilaziš i odmah joj se unosiš u facu rečima:
- Gde si mačkice! Šta se radi?
Fljuuuuuuus..! Šamar...
- Niko! Ali NIKO ne sme da me zove mačkice!
F5... LOADING... ... ...

Pokušaj No3.

Prilaziš, svestan ranijih "gubljenja života" i malo hladnije govoriš:
- Hej... Šta se radi? Zašto tako lepe devojke niko ne nudi pićem?
- Paaaa, ne znam... Niko nije smeo da nam pridje. - odgovara sa osmehom na licu.
- Dečko! Za devojke donesi šta žele. Meni limun votku.

Bingo! Uspeo si! Započeo si dobar razgovor. Dok pričas sa curama imaš strašan osećaj da ti vilica nije na mestu i gladiš obraz sa ocećajem da je natekao... :-D

Prednost nekih izbora koje nemaš u životu a imaš u igrama...
Igrajte se ljudi...

Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na Facebook Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na Google Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na My Yahoo! Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na Live Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na MySpace Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na Twitter Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na Digg Pošalji "U savršenom zivotu... Baš..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Minaqua (avatar)
    Zanimljivo Samo sto zivot nije igra, a stvari kao sto je jedan samar su male i nebitne Ides dalje...
  2. DjoloIznogud90 (avatar)
    Saznao sam odavno da se sa životom ne mogu igrati...
    A ovo sam samo naveo kao primer...
    Mislio sam da ubacim zgaženu mačku i herojsko spašavanje iste koristeci F5 ili polaganje važnog ispita na faksu...
    Ali, da, mrzelo me... :-D