Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?

Oceni ovaj blog
Šokantna vest koju malo pre videh :
Istetovirali se žicom od gitare
Bračni par Peti Meri njen suprug Jakob istetovirali su sebe i svojih šestoro maloletne dece

Tetovaže
Oni su to učinili sa žicom od gitare koja je povezana sa električnim motorom. Tetovaže
Prvo su tetovirali sebe, a svom najstarijem sinu su stavili natpis ‚‚mama i tata‚‚.Poštedeli su samo svoje najmlađe dete od sedam godina. Tetovaže je otkrila biološka majka dece i nakon toga prijavila roditelje socijalnoj službi.

Moj kratki komentar na ovu vest glasi :

Pun je svet, a i Srbija ovakvih idiJota i bolesnika.
Štaviše, svaki dan ih možemo gledati na TV-u, na utakmicama košarkaša, sportista, te javnih ličnosti iz sveta mode, muzike, čak i politike.

Danas biti budala i manijak je IN, a biti normalan je teški AUT.

Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na Facebook Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na Google Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na My Yahoo! Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na Live Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na MySpace Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na Twitter Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na Digg Pošalji "Šta sve ljudskom mozgu može da padne na pamet ?" na del.icio.us

Ažurirano 08.01.2010. u 00:57, autor: Neznanko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bud@ (avatar)
    Nechudim se, drogirani ili pijani umetnici su svi na svetu a i deca imaju pravo vec'e od roditelja u ochima Vage, u trenutku su mislili da je to lepo i potrebno kako zakon uchi!
  2. Emin@ (avatar)
    Strasno.Nadam se da su im uzeli decu.Manijaci.

Nervira me kad se brane kao>>>neshvaceni umetnici<<<

Desavalo se da mnogi danas priznati umetnici u svoje vreme su bili proterivani,spaljivani,proglasavani za jeretike.....Ali ovo je kulminacija gluposti.
  3. Lana. (avatar)
    Svasta...kakvi ludaci
  4. aka973 (avatar)
    ma katastrofa..

ali mi ipak nije jasno kako..zica je elasticna..
    a sta tek znaci to sto kazes da je povezana sa elektricnim motorom