SUDBONOSNI TRENUTAK - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

SUDBONOSNI TRENUTAK

Oceni ovaj blog
Kada covek dublje zagleda u dusu sveta,lako shvati da na svetu uvek postoji jedna osoba koja ceka onu drugu,
bilo to nasred neke pustinje ili nasred nekog velikog grada...
I kada se te osobe sretnu i njihovi pogledi se ukrste,sva proslost i sva buducnost gube svaki znacaj.
I samo postoji taj trenutak...

/odlomak/

PAULO KOELJO "Alhemicar"

Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na Facebook Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na Google Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na My Yahoo! Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na Live Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na MySpace Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na Twitter Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na Digg Pošalji "SUDBONOSNI TRENUTAK" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. тика (avatar)
    нисам досад знао да неко и на мене чека а јест да ја по цели дан наслоњен о бандеру стојим, и ватам зјала...а то с погледом, е, ту Пајле швалерчина искусна има право; гледам и ја овај твој аватар и мислим: Јој сестро, ово зелено панталонче на шнирање много ти добро стоји, а тек гуза!
    Убеђен сам: спреда пуца блуза!
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio тика
    нисам досад знао да неко и на мене чека а јест да ја по цели дан наслоњен о бандеру стојим, и ватам зјала...а то с погледом, е, ту Пајле швалерчина искусна има право; гледам и ја овај твој аватар и мислим: Јој сестро, ово зелено панталонче на шнирање много ти добро стоји, а тек гуза!
    Убеђен сам: спреда пуца блуза!
    Brate,imas oko sokolovo!
    Ovo tvoje "joj sestro",govori o intezitetu dozivljaja moje pojave..mislila sam da postavim novu fotku(nisu pantalone i nije zeleno,vec nesto crveno,cipkasto)..ali predomislila sam se,bojim se za tvoju srchku,Tiko..
    A kao pravi muskarac(koji se razume u zenske parametre),imas pravo,"spreda puca bluza"..i dobro je sto to ne mozes da vidis..opet mislim na tvoju srchku!
    Nastavi sa vatanjem zjala ispod bandere,jer proci ce ta tvoja druga polovina kad-tad..moras da budes uporan u gluvarenju,da ti slucajno ne promakne!
    Ažurirano 08.01.2010. u 00:31, autor: lejla.al.dbuni