Sex-laži i Durex anketari...

Tu negde pre godinu dana,u nasim pisanim medijima su izasla dva istrazivanja kompanije DUREX,koja tretira ucestalost i broj sexualnih odnosa pojedinih naroda,u jednoj kalendarskoj godini …

Isto istrazivanje govori, da u samom vrhu po broju sexualnih kontakata stoje Francuzi,Talijani,Spanci,Nemci,Srbi na opste iznenadjenje se kotiraju u sam vrh sa 142 seksualna cina za period od 365 dana.Sto za rezultat daje-kada se to podeli sad danima u godini,da svaki MUZJAK u Srbiji leze na svoju partnerku prosecno svaka dva i po dana…Hm.

Opste je poznata stvar u SRBIJI,da samo Ribolovci,i politicari lazu vise od naseg prosecnog muskaraca ,bilo koje starosne dobi,o broju i ucestalosti seksualnih kontakata !Zato,ova Durex-ova anketa mora se uzeti sa velikom dozom skepse,bar kada su istrazivana u Srbiji u pitanju,za druge zemlje nisam upucen.Jer nema tog muskog ponosa kod nas,koji ce priznati cak ni pred kaludjerom,da nije sexualno hiper aktivan,a pogotovu se to nebi reklo,pred Durexovim anketarima…

Dakle,posto anketari nikom nisu drzali svece ,verovatnoca da se poveruje u tacnost i pouzdanost takvih anketa se moze ostvariti-samo tako, sto cete ljudima verovati na rec,a kod nas se na rec ni drzavi ne moze vise verovati,a ne kamoli muskim svalerima !

Kolosalni argument, da se mnogo manipulise sa brojkama i broju partnera koje su imali mnogi muskarci u zivotu , je ovaj:Na pitanje,koliko su do sada imali parnerka u zivotu?Gotovo svaku muskarac ce vam reci,da je to bar minimum desetak partnerki,znam pojedince koji govore cak i o stotinama !

Kada to isto pitanje se postavi zenskom polu,sve do jedne vam govore,da su imale samo jednog,poneka i cela dva muskarca,a samo najrabrije kazu da su imale vise od dva.Ova racunica govori jasno dve stvari:Ili muskarci lazu ko niko,ili devojke kriju svoje partnere ko zmija noge.Matematicki obe strane ne mogu da budu u pravu,ali ovo je vecna tema,ovo su vecne dileme,ovo su price koje ne treba proveravati,jer draz sexa i sve u vezi njega je u tome,sto nikad ne treba da trazite istinu zbog cega ste sa nekim.Istine ubijaju sex i vezu dokazano!

Zato hvala svim istrazivanjima,anketama,na ovoj temi,ma koliko one bile pogresne i lazne,jer sex ce nam biti jos draži ,sto je vise o njemu i oko njega laz.
 
Ovaj tekst sadrzi sve sto je potrebno..i postavku "problema" i valjane odgovore.
Slazem se u vezi dve stvari:
-sto vise kontradiktornih podataka o nekoj pojavi,to vise interesovanja za nju.
-o najvaznijoj musko zenskoj "neverbalnoj komunikaciji"(da je tako,formulisem)nikad nece biti dosadno,a ni dovoljno da se prica.
Zar u ovoj oblasti "delatnosti" najviseg roda primata(ha,ha..bas nadjoh izraz!) nije najbolja polemika,prepucavanje,raznorazne igre na ovu temu i sl...
One su nepresusni izvor zabave ljudskog nam roda.

Ps.Osecam da se slazes,Neznani..samo diskretno okom sucmurastim namigni mi..he,he..
 
lejla.al.dbuni;bt63966:
Ovaj tekst sadrzi sve sto je potrebno..i postavku "problema" i valjane odgovore.
Slazem se u vezi dve stvari:
-sto vise kontradiktornih podataka o nekoj pojavi,to vise interesovanja za nju.
-o najvaznijoj musko zenskoj "neverbalnoj komunikaciji"(da je tako,formulisem)nikad nece biti dosadno,a ni dovoljno da se prica.
Zar u ovoj oblasti "delatnosti" najviseg roda primata(ha,ha..bas nadjoh izraz!) nije najbolja polemika,prepucavanje,raznorazne igre na ovu temu i sl...
One su nepresusni izvor zabave ljudskog nam roda.

Ps.Osecam da se slazes,Neznani..samo diskretno okom sucmurastim namigni mi..he,he..

ma tvoj je problem, što sve znaš...
 
Neznanko;bt63983:
ma tvoj je problem, što sve znaš...
Ajaooj..pa gde me nadje sa ovom grozotom od konstatacije!
Ovo nije kompliment,vec porazna cinjenica za jednu damu(a to jesam i po spoljasnjoj i po untrasnjoj konstrukciji sacinjenoj od veoma kvalitetnog materijala..za sada moras da mi verujes na nevidjeno).
Licno mislim da ne odgovara istini,i da ti mozes da me naucis nekim stvarima.
Inteligentna sam,brzo kapiram..znaci dobar sam djak,necu te mnogo namuciti..
Dakle,ako procenis da budes znao cemu da me naucis(nevazno iz koje oblasti),postaces moj heroj..za sva vremena!
Pa,sta kazes na moj stidljivi predlog,deckonjo?
Ps.Danas nije lako biti heroj u zenskim ocima..dakle,motivacija ti je primamljiva,nedostaje jos samo tvoja zelja..
 
lejla.al.dbuni;bt63985:
Ajaooj..pa gde me nadje sa ovom grozotom od konstatacije!
Ovo nije kompliment,vec porazna cinjenica za jednu damu(a to jesam i po spoljasnjoj i po untrasnjoj konstrukciji sacinjenoj od veoma kvalitetnog materijala..za sada moras da mi verujes na nevidjeno).
Licno mislim da ne odgovara istini,i da ti mozes da me naucis nekim stvarima.
Inteligentna sam,brzo kapiram..znaci dobar sam djak,necu te mnogo namuciti..
Dakle,ako procenis da budes znao cemu da me naucis(nevazno iz koje oblasti),postaces moj heroj..za sva vremena!
Pa,sta kazes na moj stidljivi predlog,deckonjo?
Ps.Danas nije lako biti heroj u zenskim ocima..dakle,motivacija ti je primamljiva,nedostaje jos samo tvoja zelja..

Pa ti vladaš materijom bre, ko zna kako vladaš situaciono stvarima...to treba ispitati ispitometrom izgleda . ha,ha.
 
nesons;bt63946:
Francuzi? jesu to oni crnci sto cine pola nacije a ostala polovina je sa bliskog istoka? :))) onda da ! hehe

Grešiš, prijatelju. Ova statistika daje neke odnose i ako ne trazis dlaku u jajetu tacna je. Veliki razlog sto i srbi spadaju u vrh jesu ista potreba koju imaju svi juznjaci. Bliskost.
Nemce tu ne svrstavam tako da je i interesantni komentar lejle potvrda zasto su i oni u vrhu.
 

Back
Top