Neko moje vreme,...čekanja... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

Neko moje vreme,...čekanja...

Oceni ovaj blog
Uvek neko nekog čeka a da taj to ne zna....

Jednom sam rešila da te čekam, a nisam znala da će to biti odluka o kojoj ću razmišljati tako često.
Prvo je to bilo čekanje prolećnog vetrića i plavetnila, kao tvoje ruke u mojoj kosi,...
Posle sam čekala letnju oluju da me uzburka kao tvoji strasni poljupci, iznenadni i mili,...
Jesenje vetrove sam ispraćala sa čežnjom, kao tebe što sam samo u prolazu viđala,...
Zimske hladne košave su me samo potsećale na buduće vreme čekanja, i budile novu bol u mojim grudima...
Pogled sam gubila u daljini, a nalazila ga na zamagljenom prozoru moje male sobice, na periferiji....
O, kako sam se trudila u kapljicama naći tvoj lik,....
Pokloni mi se vreme tako, dan za danom, videći te u sledećem,...godina već koliko,...
Kako je teška odluka ova moja, koju donesoh ....za čitav život,....

Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na Facebook Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na Google Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na My Yahoo! Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na Live Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na MySpace Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na Twitter Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na Digg Pošalji "Neko moje vreme,...čekanja..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. imaginacija* (avatar)
    Lepo napisano...
  2. petrana (avatar)

cekas ako se cekanje u tebe uvuklo
    ne mozes cekati podmuklo
    cekas otvoreno zrelo
    kao sto jabuka ceka da padne
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Uvek neko nekog ceka,a da taj to ne zna.."
    Ovako cekaju samo oni koji umeju da vole..
    Lepa "crtica o cekanju",Divilac..