Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?

Oceni ovaj blog
Prenosim mini intervju sa Novom pevačicom grupe Koktel bend, mlada i atraktivna Žana Prijić, nema nikakvu psihološku barijeru da otvoreno priča o seksu.

Šta te privlači na muškarcu i imaš li dečka?

- Trenutno nemam dečka, a kod muškarca me najviše privlači duhovitost. Nije mi toliko bitno da li je lep ili zgodan, plav ili crn, koliko to da li je rečit i zabavan.
Osoba koja je sa mnom mora da bude uredna i pedantna. Što se fizičkog dela tiče, najpre primetim oči i ruke, a zagledam se i u zadnjicu. Bitno mi je da moj muškarac ima čvrstu i oblu pozadinu, jer me to uzbuđuje.

Postoje li neke seksualne želje koje još nisi ostvarila?
- Recimo da to nisam probala u sauni, a volela bih. Kada budem našla dečka, predložiću mu to!

Šta je tvoj fetiš?

- Fetiš mi je dobra muška zadnjica, široka ramena i velika leđa, da mogu prstima dugo da šaram po njima...
Da li si imala fatalnu vezu u životu i koliko si srećna u ljubavi?

- Jesam, bila sam tri godine u prelepoj vezi. Raskinuli smo jer nije mogao da me prati. On je fudbaler koji se povredio i završio s karijerom i verovao je da će moja muzička priča malo potrajati, a da ću nakon toga biti domaćica i majka. Ja to nisam želela, pa smo se razišli, ali ostali smo u prijateljskom kontaktu. Kad sve saberem, zadovoljna sam svojim dosadašnjim životom. Sa 23 godine dosta toga lepog sam doživela, imala dovoljno muškaraca i mislim da sam prilično iskusna u seksu za svoje godine.

moj komentar :

Znam već decenijama da devojke lažu ko Kerovi kad odgovaraju novinarima na čuvena pitanja o muškarcima.
Pogledajte šta ovaj folirant priča novinaru na pitanja ?

Prvo na početku teksta kaže, da joj nije bitno kako muškarac izgleda, važno je da je zasmejava, da je duhovit i tako te floskule...

Pri kraju teksta vidite dole, ta ista upada sebi u usta, pa kaže: ma nije bitno kako izgleda, bitno je da njen muškarac ima Ramena ko Apeninsko ostrvo, a guzu od Mramora i željeza...

Kad sam čitao na početku tekst, tačno sam znao da je lažovčina, da je folirant, i da se zabavljala sa sportistima, a poznato je da su sportisti sve same Matije Bećkovići i duhoviti do jaja od prepelice.

Ova kokoška koja ne izgleda loše, misli da su čitaoci i gro muškaraca obične budale, Telad i klokani, i tako im se obraća, doduše nije to daleko od istine, ali eto nadje se jedan da je uvati umesto za dupe, uhvati je baš u laži i nevidjenom foliranju.

Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na Facebook Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na Google Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na My Yahoo! Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na Live Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na MySpace Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na Twitter Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na Digg Pošalji "Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?" na del.icio.us

Ažurirano 03.01.2010. u 20:25, autor: Neznanko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 1976! (avatar)
    Nisam sreo ni jednu ženu koja je bila zaljubljena u muškarca zbog njegovih vrlina....mada će one ,gotovo uvek,tvrditi suprotno.
  2. Isus33 (avatar)
    A naročito mi nije jasna ona fraza da sve vole duhovite i zabavne. Zar onda svi treba da budemo klovnovi ili mi koji nismo ni duhoviti ni zabavni treba da idemo u manastir?
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Apenini"su privlacni,"mramor i zeljezo" neodoljivi,sto jes`-jes`..
    Ali,da me sada zaprosi Vudi Alen odmah bi se udala za njega!
    Sta..?..ne verujete mi?!
  4. Opskobili (avatar)
    hahahahah hvala druze neznani sto postojis
  5. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    "Apenini"su privlacni,"mramor i zeljezo" neodoljivi,sto jes`-jes`..
    Ali,da me sada zaprosi Vudi Alen odmah bi se udala za njega!
    Sta..?..ne verujete mi?!
    Verujem ti da bi se udala za njega zbog prezimena...
  6. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio 1976!
    Nisam sreo ni jednu ženu koja je bila zaljubljena u muškarca zbog njegovih vrlina....mada će one ,gotovo uvek,tvrditi suprotno.

Najbolje veze su kad nekog volite zbog mana...pa tu su žene doktorirale što bi se reklo.
  7. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio Opskobili
    hahahahah hvala druze neznani sto postojis

mislim, dakle, postojim...
  8. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio Isus33
    A naročito mi nije jasna ona fraza da sve vole duhovite i zabavne. Zar onda svi treba da budemo klovnovi ili mi koji nismo ni duhoviti ni zabavni treba da idemo u manastir?
    Vidiš i sam, da su nam manastiri puni duhoVnih i duhovitih sveštenika, videli ljudi da to najbolje prolazi u konacima i samostanima...
  9. Emin@ (avatar)
    To se zove >>>SAMOODBRANA<<<jer su se muskarci toliko iskvarili
    da je svaka zena koja i malo drzi do sebe morala da se bori za svoj opstanak.Ako pokazes zube onda si frigidna kucka,ako popustis onda si bezvredna...Tako da je laz najbolja odbrana.Sta nam drugo preostaje?
  10. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Neznanko
    Verujem ti da bi se udala za njega zbog prezimena...
    Ne razumem sta je neznani pesnik hteo da kaze..a da mi objasni?
  11. taknuto-maknuto (avatar)
    Priznaj lepo odakle si zahvatio vodu.
    E sad ako si ti predator, eeeeeeee to je druga (hi!)story ondakbre sorry -
    madautemslučaju je i za ovaj blog mnooogo bajato brate
    (original: objavio predator u 18. januar 2009 19:10:24)
    evo dokaza: http://predator.mojblog.rs/arhiva-1-2009.html
    ...nisam znao da se Apenin odvalio...
  12. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio Prohujalo sa vihorom
    Oprostite sto se mesam...ali mozda je neznani pesnik mislio da bi se lepo slagalo ime Lejla sa prezimenom Alen...Lejla Alen....
    E to sam hteo...mislio.
  13. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio taknuto-maknuto
    Priznaj lepo odakle si zahvatio vodu.
    E sad ako si ti predator, eeeeeeee to je druga (hi!)story ondakbre sorry -
    madautemslučaju je i za ovaj blog mnooogo bajato brate
    (original: objavio predator u 18. januar 2009 19:10:24)
    evo dokaza: http://predator.mojblog.rs/arhiva-1-2009.html
    ...nisam znao da se Apenin odvalio...
    Dobre, uhvatoo si me da sam pokrao sam sebe.
    Jeli u redu, ili ćeš da zoveš Dačića.
  14. gost 43599 (avatar)
    [QUOTE=Neznanko;bt63770][B]
    Najbolje veze su kad nekog volite zbog mana...pa tu su žene doktorirale što bi se reklo.[/B][/QUOTE]

Eh sad...cuj volis nekog zbog mana..z:hm: mane mogu samo da ti budu podnosljive a ne da ih volis...
    Inace je izgled bitan kao i osobine osobe sa kojom bi da stupimo u vezu...
    Bar meni...

:-)

P.s. Najglooplje zvuci kad neko izjavi da partner nije mogao da ga prati...da, da drugi su uvek krivi... :roll: