Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića

Oceni ovaj blog
zzzzzzz

Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na Facebook Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na Google Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na My Yahoo! Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na Live Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na MySpace Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na Twitter Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na Digg Pošalji "Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića" na del.icio.us

Ažurirano 05.04.2010. u 21:14, autor: bud@

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Srce malo agresivno,u cemu je tvoj problem?
    Blogovi nisu mesto za ispoljavanje nagomilane frustracije..obrati se nadleznoj instituciji da ti pomogne,seceru..
    `Ajde,malo `oladi sada..i vreme je da ponovo krenes da ucis osnovne stvari iz pravopisa i gramatike..
    Ps.Moje poslednje obracanje tebi..i zaobidji moj blog,jer nisi kompetentan da komentarises ono sto ja postujem u svom blogu..
  2. aka973 (avatar)
  3. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio aka973
    Ma da ljudi brkaju blog sa temom.
    Blog je kao dnevnik ili kolekcija tvojih textova, linkova, pesama i misli.
  4. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Srce malo agresivno,u cemu je tvoj problem?
    hihih, dec'ko ajd oladi ili rudi ne diraj mi grudi. A ja ti savetujem da mu ne lomish bagrenje...
  5. SamoZvani (avatar)
    Citat Original postavio bud@
    hihih, dec'ko ajd oladi ili rudi ne diraj mi grudi. A ja ti savetujem da mu ne lomish bagrenje...
    Devojcica je psiholog, to svi znaju, kao i da je sestra od tetke ..necija i sto sta jos moze da bude na netu samo treba da joj das ideju.
    PS. Jedno ne smes nikako- da je kritikujes, to je posebno iritira.
    [/QUOTE]

Pa bez kritike nema stvaranja. Neka se sveti ako oc'e i kritikuje moj rad. Ja se nebi ljutio i ako nishta od nje nemam napisano da vidim.
    Znam dve porodice gde je barem jedan roditelj psiholog. Deca su im totalno asocijalni i pomalo psihopate. Pa? Pa ne mora da znachi i dalje da sam upravu.
    Ažurirano 06.01.2010. u 04:57, autor: bud@
  6. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio SamoZvani
    Devojcica je psiholog, to svi znaju, kao i da je sestra od tetke ..necija i sto sta jos moze da bude na netu samo treba da joj das ideju.
    PS. Jedno ne smes nikako- da je kritikujes, to je posebno iritira.

Pa bez kritike nema stvaranja. Neka se sveti ako oc'e i kritikuje moj rad. Ja se nebi ljutio i ako nishta od nje nemam napisano da vidim.
    Znam dve porodice gde je barem jedan roditelj psiholog. Deca su im totalno asocijalni i pomalo psihopate. Pa? Pa ne mora da znachi i dalje da sam upravu.