Od Hesea do Sandre Bulok i nazad - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Od Hesea do Sandre Bulok i nazad

Oceni ovaj blog
Gledao sam sinoć izuzetno interesantan film, Premonition, sa Sandrom Bulok u glavnoj ulozi. Riječ je o ženi kojoj jedan dan policajac javi da joj je muž poginuo u saobraćajnoj nesreći, a ona se potom drugi dan probudi u krevetu u zagrljaju tog istog muža. Treći dan on je opet mrtav, i tako to ide...u svakom slučaju, preporučujem film, mada ljubitelji hepi-endova (i sam sam jedan od njih ) neće biti posebno oduševljeni, al` dobro.

Ono zbog čega je pomenuti film interesantan meni jeste upravo to igranje sa vremenom...

http://milkogrmusa.blogspot.com/2010...k-i-nazad.html

Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na Facebook Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na Google Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na My Yahoo! Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na Live Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na MySpace Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na Twitter Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na Digg Pošalji "Od Hesea do Sandre Bulok i nazad" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Nisam gledala film,ali me ovaj tvoj "s brda-s dola" isprican blic-sadrzaj (ma,obozavam te!) podseca na vec svetski prihvacen pojam iz istoimenog filma "Mrmot`s day" ("Dani mrmota)..
    Verujem da mu znas znacenje,al`evo kratko...svaki dan se dozivljava kao vec vidjeno("deja vu"),odnosno covek postaje svestan "ponavljanja vremena",shvativsi da je samo posmatrac ocekivanih dogadjaja..a iz tog vremena,jednostavno nema nacina da izadje..

I da..svidja mi se sto si optimista,pa volis happy end..moj si covek,znas vec,Dess..
  2. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Nisam gledala film,ali me ovaj tvoj "s brda-s dola" isprican blic-sadrzaj (ma,obozavam te!) podseca na vec svetski prihvacen pojam iz istoimenog filma "Mrmot`s day" ("Dani mrmota)..
    Verujem da mu znas znacenje,al`evo kratko...svaki dan se dozivljava kao vec vidjeno("deja vu"),odnosno covek postaje svestan "ponavljanja vremena",shvativsi da je samo posmatrac ocekivanih dogadjaja..a iz tog vremena,jednostavno nema nacina da izadje..

I da..svidja mi se sto si optimista,pa volis happy end..moj si covek,znas vec,Dess..
    ciklično poimanje vremena,da..postoje periodi koji se ponavljaju,ciklusi,kao godišnja doba..prema tom konceptu i nema načina da se izadje..mada,kad bi bilo tako,onda opet čovjek dobije izazov da i to raziebe,da prostish

ma ja volim bajke,i onda razlicitim pravnim i ekonomskim,a nadasve erotskim metodama pokusavam da ih implememtiram u praksi

i ti si moja zena,Lejla